Jump to content

Recommended Posts

Dzień dobry,
od jakiegoś czasu się rozglądam za przyzwoitym przenośnym graniem.
Słuchawek brak, znaczy docelowych. Ale niech pogoni prawie wszystko :)
Repertuar różny.
Neutralna/lekko ciepła charakterystyka.
Wygląd/wielkość bez znaczenia. Ale fajnie żeby pograł powiedzmy 10h.
funkcja daca to raczej standard teraz? w tej półce
Budżet jw ok 1500zł, mogą być używki.
Pozdr :)

jw... jakbym miał 1,5k to bym poczekał do marca na Fiio X5 III. A jak jest ciśnienie to teraz na dwa-trzy miechy kupiłbym używkę xDuoo X3 i później przeszedł na X5 III jak już będzie dostępny.

• Like 1

A ja bym polowal na teac p90. Mega uniweesalny charakter i raczej nie bedzie problemu jak sluchawki beda trudniejsze do wysterowania.

Jedynie kwestia baterii.. do 10h nie dojdzie

• Like 1

ja tez mam ten sam dylemat z tym ze mogę dorzucić jeszcze pare stówek :) do tego 1,5k.

jeśli chodzi o fiio i przed-sprzedaż na mp3storze to za te cenę warto chyba go nawet w ciemno zakupić bo cena rekomendowana przez fiio jest w granicach 400USD (tudzież EURO), myślę ze nawet w początkowej fazie będzie można zaryzykować stwierdzenie ze można będzie nieco zarobić na odsprzedazy :) (no i design nowego fiio jest fajny)

NA HF sa juz zdawkowe pierwsze recenzje http://www.head-fi.org/t/828402/fiio-x5-3rd-gen-2x-akm-4490-balanced-out-dsd-dxd-dts-android-dual-card-slot-mastering-quality-audio/720#post_13123978

często jeszcze polecane sacayin'y onkyo i pioneery ale tu cena za nowe to 2k+

Edited by gorski

ja tez mam ten sam dylemat z tym ze mogę dorzucić jeszcze pare stówek :) do tego 1,5k.

jeśli chodzi o fiio i przed-sprzedaż na mp3storze to za te cenę warto chyba go nawet w ciemno zakupić bo cena rekomendowana przez fiio jest w granicach 400USD (tudzież EURO), myślę ze nawet w początkowej fazie będzie można zaryzykować stwierdzenie ze można będzie nieco zarobić na odsprzedazy :) (no i design nowego fiio jest fajny)

NA HF sa juz zdawkowe pierwsze recenzje http://www.head-fi.org/t/828402/fiio-x5-3rd-gen-2x-akm-4490-balanced-out-dsd-dxd-dts-android-dual-card-slot-mastering-quality-audio/720#post_13123978

często jeszcze polecane sacayin'y onkyo i pioneery ale tu cena za nowe to 2k+

cayin n5 u chińczyków 316$ z yuin pk coś tam które za stówkę można pogonić teoretycznie, słuchałem go parę minut w sklepie i wydawał się spoko tylko 2k w polszy :(

Cayin N5 świetny odtwarzacz na AK 4490 testowałem parę dni ale ma jednego daca dlatego warto poczekać na fiio X5 III. Pozdrawiam.

słuchałem daców na 20 letniej kostce sztuk raz, śmiem twierdzić że jedna jest wystarczająca

z tego co mi się wydaje to słuchawki są wąskim gardłem w tego typu sprzęcie a nie ilość kostek

• 1 month later...

odświeżam
niby byłem zdecydowany na x5v3 ale zaczęły targać mną emocje bo to jednak pół wypłaty w ciemno wydane
ktoś z tego forum już go słuchał i może utwierdzi mnie w decyzji
tidale etc mnie w sumie nie interesują
w skrócie wymagania
sq>moc>użytkowanie?!>bateria>bajery typu android