Skocz do zawartości

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Skanowanie kart jest jak dla mniej mniej istotne, bo jak napisał Spawn nie kupuję przecież DAPa, żeby skanować karty.

Odbywa się to raz na jakiś czas. Dobrze byłoby oczywiście gdyby skanował szybciej. Może to będzie poprawione w nowszych softach?

Natomiast długie rzeczywiście jest uruchamianie. Wydawało mi się, że ten testowy X5III jest rozładowany, ale w końcu się włączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Supertata - a to nowość... jesteśmy przyzwyczajeni do wyłączania DAPów gdy nie słuchamy muzyki. A tu taka informacja. Fiio X5IV będzie zawierał więc moduł gsm...

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superata sprawdź czy da się skanować jedną kartę podczas gdy z drugiej odtwarza muzykę. To byłoby dobre rozwiązanie na oczekiwanie w międzyczasie :) No i to uruchamianie to po shutdownie, jest też tryb uśpienia chyba który dodali w X5II (w X5I go nie było) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Superata sprawdź czy da się skanować jedną kartę podczas gdy z drugiej odtwarza muzykę. To byłoby dobre rozwiązanie na oczekiwanie w międzyczasie :) No i to uruchamianie to po shutdownie, jest też tryb uśpienia chyba który dodali w X5II (w X5I go nie było) ?

Nie da, albo ja nie umiem ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z testerów mógłby powiedzieć mi czy jak mam pliki APE+CUE czy muszę to przetwarzać na osobne pliki czy odtworzy mi player to z CUE jako osobne pliki? Rozumiecie mnie czy mówię po chińsku? :D

Ja rozumiem. Ale nie testuję ;) Po prostu pytasz czy player czyta pliki CUE, w przypadku gdy plik dźwiękowy jest w formacie APE.

 

Z tym jest zwykle jakiś problem. W RockBoxie na iPoda Video działało to świetnie. W katalogu miałeś plik audio i CUE. klikałeś na CUE i miałes muzę podzieloną na tracki, normalnie odtwarzaną. Teraz jest różnie. AK300 na przykład czyta CUE ale nie wprost. Pliki CUE widzi w innej lokalizacji w menu niż muzykę. Ogólnie nie jest to intuicyjne. Może w X5III jest inaczej.

谢谢

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś z testerów mógłby powiedzieć mi czy jak mam pliki APE+CUE czy muszę to przetwarzać na osobne pliki czy odtworzy mi player to z CUE jako osobne pliki? Rozumiecie mnie czy mówię po chińsku? :D

Ja rozumiem. Ale nie testuję ;) Po prostu pytasz czy player czyta pliki CUE, w przypadku gdy plik dźwiękowy jest w formacie APE.

 

Otóż to! :) Jak nie czyta to mam więcej roboty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na karcie mam płyty ape cue i nawet nie zauważyłem problemu.

Czyli normalnie mogę ładować :)

 

A jak wygląda sprawa okładek? Mam okładki albumów na PC w folderze każdym o nazwie folder, ale jak wiadomo nie jest to bezpośrednio sprzęgnięte z plikami. Niektóre pliki są zgrane w taki sposób że przy powiększeniu ikon na miniatury wyświetla się nam obrazek z okładki na plikach FLAC, a niektóre pliki tego nie mają, więc nie wiem jak Fiio będzie to widziało.

Przechwytywanie 2.JPGPrzechwytywanie.JPG

 

Skończyłem test karty:

Przechwytywanie 3.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności