Skocz do zawartości
  • 0

doki+grajek


trzydwajeden

Pytanie

Pierwszy post, więc Dzień dobry :)
Szukam jakiegoś w miarę taniego zestawu do uprawiania sportów wszelakich
Wymagania:
-co do grajka:
-mały+jakiś klips

-min 16gb
-bateria 15h+
-fajnie by było gdyby miał slot na microsd

-fajnie by było jakby czytał większość formatów

-słuchawki:
-doki
-dość równa charakterystyka

-mam wąskie kanały więc cienka tulejka
-możliwość mniej lub bardziej inwazyjnego rozebrania i wymiany kabla

-budżet nieduży :)
-repertuar wszelaki
-lubię brzmienie równe ew. środek może być trochę wysunięty, zaokrąglone, z fajną postawą basową ale żeby nie wylewała się na resztę pasma

Chyba to wszystko, z góry dziękuję za porady


@e: dlaczego wychodzą krzaki po edycji?

Edytowane przez trzydwajeden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bo coś złego sie dzieje z forum :)

Podaj budżet jeszcze bo to dość przydatne będzie :P

Osobiście bym polecil z grajka sandisk sport, naprawde bardzo dobrze gra i ma klipa i mozna mu wsadzic karte SD, a bateria trzyma grubo ponad 24h :) a ze sluchawek to ja do biegania uzywam Mee M6 pro (BigMaras z forum zajmuje się dystrybucją) z wymiennym kablem (a 2 sa w komplecie) i tym oto sposobem za okolo 330zł miałbys fajny komplet do biegania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bo coś złego sie dzieje z forum :)

Podaj budżet jeszcze bo to dość przydatne będzie :P

Osobiście bym polecil z grajka sandisk sport, naprawde bardzo dobrze gra i ma klipa i mozna mu wsadzic karte SD, a bateria trzyma grubo ponad 24h :) a ze sluchawek to ja do biegania uzywam Mee M6 pro (BigMaras z forum zajmuje się dystrybucją) z wymiennym kablem (a 2 sa w komplecie) i tym oto sposobem za okolo 330zł miałbys fajny komplet do biegania :)

budżet adekwatny do moich zarobków czyli nieduży :), jest to kwota bliżej nieokreślona, jakiś czas interesuję się "dużym" audio więc nie podaje konkretnych kwot...

z pewnością nie mówimy tu o czterocyfrowych liczbach za zestaw

 

dodam że mam jakieś słuchawki dokanałowe firmy co robi aparaty słuchowe??(parę lat temu polecali je w internecie) nie pamiętam ich nazwy ale pogubiłem gumki od nich i poleciały gdzieś w bliżej nieokreślone miejsce, kojarzysz może co to może być? jest sens ich szukać?

Edytowane przez trzydwajeden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Doki firmy co robi aparaty słuchowe, to mi się kojarzą z Phonak Audeo. Świetne słuchawki.

o to to

szukać ich? serio takie świetne? pamiętam że gdy je kupowałem, ludzie w necie pisali że och i ach a najtańsza kopułka scan speaka gniotła je jak chciała, a na dole do jako takiego realizmu dużo brakowało

słuchałem ich z jakiegoś dużego odtwarzacza (wielkości paczki papierosów) znajomego co w tamtym czasie bawił się w przenośne granie i telefonu

 

Edytowane przez trzydwajeden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jako odtwarzacz weź Sansę Clip Sport.

Ale jak słuchawki mają być tanie i grać jak głośniki, to sobie jeszcze długie lata poszukasz.

ok, biere tą

514001_1.1.jpg

 

teraz jakie gumki do niej kupić żeby tam się nie nalało jak się spocę jak prosiak?

 

 

 

abstrahując od 1 postu, to jakie dokanałowe, grają jak kolumny ze średniej/niskiej półki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Żadne.

xD

te wszystkie odlewane do ucha itd za 5< cyfrowe kwoty dostają w dupę od powiedzmy takich zielonych sab za grosze(dla mnie to średnia/niska półka) przykręconych do byle czego aby płaskie na 2 watowej lampce + jakaś sekcja basowa odpowiednia do metrażu?

 

 

Po prostu grają inaczej :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności