Skocz do zawartości
  • 0

słuchawki bezprzewodowe do 500 zł


Jawor86

Pytanie

Cześć,

 

Szukam słuchawek bezprzewodowych, które będą pracowały bez zrywania połączenia z Samsungiem S6.

 

1. Do wydania mam 500 zł (+100zł)

2. Budowa - kompromis czyli półotwarte.

3. Rodzaj konstrukcji - nauszne.

4. Zastosowanie Słuchawki przenośne(mobilne/portable). Przeczytałem w przyklejonym temacie, że istnieją takie składane, chyba byłoby to wygodne rozwiązanie, choć nie typu "must-have".

5. Rodzaj muzyki:

- głownie hip hop

- ale także elektroniczna (electro, trance, inne gatunki)

- od czasu do czasu masówka radiowa

6. Wbudowany mikrofon do rozmów, choć nie jako 'must-have'.

7. Używane słuchawki obecnie

Dokonałowe Xiaomi Pistons V2 updated https://www.ibuygou.com/p-original-xiaomi-piston-earphone-updated-version-brown-5708.html

 

 

Subiektywne zalety ww. słuchawek:

- wyraźne brzmienie

- "głośne" bez konieczności zwiększania głośności na max

- rozprzestrzeniający się bass, ma się wrażenie, że nisko zagrany dźwięk-bass rozchodzi się w uchu, nawet ma się uczucie takiego lekkiego drgania

 

8. Inny używany sprzęt audio, z którego byłem bardzo zadowolony, w kontekście dźwięku, mimo gorszych słuchawek w moim odczuciu. IAUDIO U2, rewelacyjne brzmienie, zalety jw.

 

Nie wiem, czy prawidłowo opisałem swoje odczucia muzyczne, jak widać bardzo ubogie:)

 

Będę wdzięczny za pomoc w wyborze. Nie preferuję żadnej marki, mogą być również bardzo dobrej jakości chińczyki (jak Xiaomi), długo termin dostawy mnie nie przeraża.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Jawor86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie jestem super obeznany w temacie ale chyba ze względu na wbudowany akumulator lub baterię nie znajdziesz półotwartych słuchawek BT. Chyba kolega ALTON przerobił troszkę słuchawek BT.

Możesz spojrzeć sobie na te modele:

1. MeeMatrix2 AF62

2. Soundmagic BT20

3. Soundmagic BT100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za info. Zaraz zapoznam się z propozycjami. Dopisuję jeszcze jedno wymaganie, mikrofon do rozmów telefonicznych, choć znowu nie jako 'must-have'.


BT100 odpadają ze względu na wielkość, MeeMatrix2 AF62 prawdopodobnie też, BT20 prawie idealne, ale wystający mikrofon odstrasza, a z tego, co czytałem nie można zmienić ustawienia.

Edytowane przez Jawor86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko, dzięki temu, że mikrofon w BT20 odstaje troszkę to pewnie lepiej zbiera głos. Dobrze jak słuchawki będą obsługiwały aptX - dzięki temu jakość dźwięku jest lepsza. BT20 posiadają wsparcie aptX a tutaj masz stronkę z innymi słuchawkami wspierającymi tę technologię - http://www.aptx.com/products/browse/categories . Nie są to wszystkie bo chyba nie aktualizują na bieżąco ale jest co przeglądać :).

Edytowane przez superbart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za info. Z tak długiej listy ciężko będzie wybrać model, zwłaszcza, że na tej stronie nie ma cen i sortowania wg tego kryterium:)

 

Co mikrofonu, jest słuszne, to co napisałeś, wolałbym jednak, aby w czasie kiedy nie rozmawiam, była możliwość schowania mikrofonu, nawet przekręcania jakoś do tyłu, z tym mikrofonem to nie będę wyglądał jak osoba relaksująca się przy muzyce na spacerze bądź rowerze, ale pracoholik, który robi nadgodziny w każdym możliwym momencie;) To mi trochę przeszkadza, ale przemyślę temat.

 

Oczywiście jeśli podczas moich rozważań nad zakupem, pojawią się jakieś modele równie dobre jak Twoje propozycje, ale z mikrofonem możliwym do schowania, nie aż tak widocznym, zanim ogarnę listę słuchawek z linka www, również będę wdzięczny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://allegro.pl/meelectronics-mee-air-fi-touch-af65-bt-4-0-nowosc-i6267211304.html

 

Pisz do BigMarasa i powołaj się na forum( rabacik) ,obejrzałem kilkanaście video testów i zwykłych "pisanych" . Wyglądają naprawdę na fajne słuchawki i do tego niewielkie

Sam zbieram kasę na nie :)

Edytowane przez Masterjam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jestem w trakcie dopracowywania modu dla Bluedio Turbine. Całkiem sporo z nich można wycisnąć. Mod póki co odwracalny, ale nie wiem czy nie trzeba będzie robić otworów, żeby jeszcze trochę lepiej grały.

Wersja 2 ma metalowy pałąk i warto do niej dopłacić, bo plastikowy w jedynkach pęka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności