Skocz do zawartości

Wideorecenzja Audeze LCD3


rev

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza Twoja recenzja dotychczas. Ogromne brawa za jakość 4K.

Opanowałeś tempo mówienia, przejścia coraz lepsze, czekam na więcej.

Jedynie mi brakuje porównania do innych słuchawek, były dwa razy nawiązania do HD800 ale chciałoby się więcej.

Sub plus łapka w górę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko Twoje recenzje traktuję jako ciekawostki. Zresztą na pewno zakładasz, że trafiasz do wąskiego grona odbiorców recenzując praktycznie same flagowce. Ale ja osobiście z chęcią obejrzałbym na Twoim kanale recenzję słuchawek w przedziale 500-2000 (obserwując forum myślę, że 90% nas kupuje słuchawki w tym przedziale). Szczególnie, że osłuchałeś już flagowce i mógłbyś pokusić się o fajne porównania. No chyba, że "bizesplan" zakłada, że kanał ma się wyróżniać własnie tym, że są tylko recenzje sprzętu za 5k + co też rozumiem.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo moje recenzje są ciekawostkami :P Branża jest taka a nie inna, królują opisy brzmienia na 2 strony a4, gdzie tego w filmie nie ma sensu umieszczać, bo oglądający zaśnie. Pisemnie też nie jestem fanem rozpisywania się jakbym książkę pisał, ma być rzeczowo, krótko i na temat. Oczywiście każdy ma swój sposób i preferencje :)

Co do Grona odbiorców - jesteś jedną z wielu osób które o tym mówiły/mówią. Faktycznie, zabawne jest to że praktycznie same flagowce opisuje na moim kanale. Wiąże się to z moim wyborem, ponieważ to właśnie flagowce budzą we mnie największe emocje, bo najzwyczajniej w świecie w tych rejonach sam dla siebie szukam słuchawek. Oczywiście świetnie by było na przyszłość spojrzeć również na słuchawki za 500, 1000 zł itp. Muszę się za to w końcu zabrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy jest sens się za takową brać. Ogólnie z filmami o takich sprzętach jest ciężko, bo cholernie trudno zrobić aby były takie filmy interesujące...:)

No ale się zobaczy, jak nie zrobię filmu to coś chociaż napiszę, bo mało o tym sprzęcie jest w internetach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś się zabrać za takie klasyki jak DT990, M50, DT150, K70X, K550... znacznie zwiększyłbyś ilość odbiorców, którzy potem mogą już zostać i oglądać filmy, z flagowcami, których w większości przypadków i tak nie kupią. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację. HD650 już były jako wstęp. Cały czas jednak mijam się z tymi klasykami...trzeba będzie się za nie w końcu wziąć :)

Ogólnie co do zebrania większej ilości widzów - powinienem rozszerzyć kanał na ogólny Tech, bo z samego słuchawkowego audio nigdy nie da rady urosnąć do jakiegoś konkretnego rozmiaru.

No ale to wszystko przyszłość...nie nastawiam się na nic :) Póki co robię takie filmy, sprawia mi to dużo frajdy, a czasu ostatnio mam cholernie mało, więc co tu nawet mówić o rozszerzeniu kanału na tech...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację. HD650 już były jako wstęp. Cały czas jednak mijam się z tymi klasykami...trzeba będzie się za nie w końcu wziąć :)

 

Ogólnie co do zebrania większej ilości widzów - powinienem rozszerzyć kanał na ogólny Tech, bo z samego słuchawkowego audio nigdy nie da rady urosnąć do jakiegoś konkretnego rozmiaru.

 

No ale to wszystko przyszłość...nie nastawiam się na nic :) Póki co robię takie filmy, sprawia mi to dużo frajdy, a czasu ostatnio mam cholernie mało, więc co tu nawet mówić o rozszerzeniu kanału na tech... :)

 

No szału z wyświetleniami nie będzie. Jak chcesz zwiększyć to tylko po angielsku... niestety.

 

Tylko nie rób z tego totalnego mixu, w worku zwanym "audio" masz teraz tyle sprzętów, że nie ma sensu robić recenzji telefonów, komponentów PC...

 

Jak chcesz robić klasyki, to i na wzmacniaczach tańszych musisz ich słuchać a nie na Davie... :D poza tym są jeszcze dapy i Iemy. No i duże audio - ale tu nie wiem jak z warunkami, bo są trochę bardziej wymagające do kręcenia materiałów o nich. Ale montaż już petarda, takie coś to już można oglądać dla samych walorów estetycznych, nawet jak sam sprzęt mnie nie interesuje (jak w tym przypadku). Tylko jak możesz to 1080p też wrzucaj bo mi się tnie na PC w wyższej rozdzielczości. :ph34r:

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrzucam w 4k to powinno też być dostępne wszystko niżej, w tym 1080p. WIdocznie za parę godzin się pojawi dopiero :(

Słucham też na Dubielu, który jest parędziesiąt razy tańszy od Dave :P

Co do dapów - nie uznaję. Dap to telefon. Noszenie ze sobą dodatkowego klocka tylko dlatego żeby lepiej grało nie jest dla mnie. Audiofilizm to dla mnie szklanka whisky, wygodny fotel, i relaks. Do łażenia po mieście, treningu itp zdecydowanie wystarcza mi telefon i nie byłbym w stanie zrecenzować DAPa, bo rzuciłbym nim o ścianę w pierwszy dzień użytkowania. Sorry, taki klimat, jestem dziwakiem :D

Zrobiłem ostatnio coś bardziej mainstreamowego - Beatsy. Szału nie ma :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

Wreszcie Paweł otrząsnął się trochę z fascynacji scenowej HD800 i wziął się za prawdziwie muzyczne słuchawki...he,he.

Sam to przerabiałem, miałem HD800 dwa razy a LCD3 również tyleż..ale...

Albo w jednych brakowało mi sceny albo basu i nasycenia w drugich...

Na szczęście są inne słuchawki co łączą detalizę z nasyceniem...i mają dużą scenę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIekawe czy pozytywna...

K550 to świetne słuchawki, ale mają jedną, ogromną wadę - są nudne jak flaki z olejem. Nigdy nie słyszałem mniej ekscytujących słuchawek. Ale jak na ich cenę to detal i precyzja pełen szacun.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bardzo popularne, cenowo przystępne i nie wymagają wzmacniacza - stąd ich popularność. Widać było na allegro ile się tego sprzedaje. W sieci o v2 posucha, jedynie parę postów na forum. Jak jeszcze porównasz z 550 to w ogóle - sukces gwarantowany. :woot: No, to tyle z OT.

 

Jak będzie trzeba to sam te wyświetlenia nabije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z tymi tanimi słuchawkami Paweł, ale IMO to strata czasu.

Co bedziesz mówił w podsumowaniu - dobre słuchawki w swoim przedziale cenowym? :P

Choć rzeczywiście, jak pisze @Karmazynowy, takie klasyki jak K550, Q701, DT990, HD600 itp. mogłyby sie pojawić. Tak choćby dla zasady.

 

W Top Gear od czasu do czasu, też testowali Fiesty czy Corsy. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności