Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz stereo do 2000zl?


Rekomendowane odpowiedzi

Cyrus III do 1100, max 1200zł

Naim Nait 5i, używka 2-2.5k PLN, z UK

Exposure 3010, podobnie

 

Warto dopłacić 1k na porządny sprzęt.

 

Szukałbym na angielskim eebay'u, a amplitunery ominął szerokim łukiem ;-)

 

Cyrus'a III mogę Ci sprzedać za 1k PLN, równe. Wysyłam, słuchasz i decydujesz czy zostaje czy odsyłasz. Rzecz jasna, za kaucją w wysokości 70% ceny zakupu. Względnie, jeśli jesteś z Poznania, mogę podjechać. Mam też Cyrus Power + Cyrus Pre V w dobrej, niskiej cenie.

Edytowane przez kubus_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie co podłączysz? Synergia więcej znaczy niż myślisz. Jak weźmiesz dobry wzmak o zaoblonej charakterystyce i podobne kolumny to dostaniesz bułę jak wieża philipsa za 500zł.

Ps. Kubusiowi odpowiedział Kubek, a Kubasz potwierdził!!!! :)

Edytowane przez ZenekHajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaah to Kuba już odpowiada na zdania Kubów i spółki :D

 

z synergią jest duzy problem właśnie ponieważ kolumny będą złożone na zamówienie i jak one będą grały to nie wiem, dlatego bez metody prób i błędów sie nie obejdzie myślę, kolumny będzie składał ojciec mojego znajomego co siedzi w fachu i robi głośniki na zamówienia do różnych miejsc tyle wiem

i w związku z tym szukam jakiegoś punktu zaczepienia co jest warte swojej ceny i do czego warto dopłacić by mieć lepsza jakość

 

budżet jest ruchomy, jeżeli w grę wchodzi lepsza jakość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz skonzultować? Umie złożyć, to tym bardziej wie z czego grać :)

Niech poda propozycje w dowolnej kwocie, co z tym zagra, a tutaj się doradzi coś co gra podobnie i zmieści się w budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto by tez spróbować końcówki mocy diy na tda2050 .

Koszt śmieszny a może całkiem na początek to dobrze zagrać .

Przy okazji, jakie będzie źródło do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źródło póki co AIM SC808 , skonsultuję tylko że realizuje jakieś zamówienie i moim się zajmie dopiero za kilka dni i wtedy już z nim dokładnie pogadam

na razie to się tylko pytał tak pobieżnie, jaki wzmacniacz preferuję, jaką konstrukcję 2.0 czy 2.1 XD

Edytowane przez MsKubek123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę że te wzmacniacze grają "po angielsku"? Czyli z wypchniętą średnicą i trochę słabszymi w porównaniu do niej pozostałymi pasmami? Przydały by się jakieś kolumny grające V-ką, jeśli byś chciał angielski wzmacniacz. A przy tych pieniądzach to w DIY lepiej iść. Za ułamek tej kwoty masz wzmacniacze na dużo wyższym (moim zdaniem) poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności