Skocz do zawartości
  • 0

[300zł] Słuchawki nauszne


se.BooL

Pytanie

Cześć

 

Szukam słuchawek nausznych do użytkowania przy komputerze wraz z DACiem Fiio E10. Obecnie używam Phonaków Audeo i najbardziej satysfakcjonowałaby mnie podobna charakterystyka dźwięku.

Preferowałbym słuchawki półotwarte, chociaż dopuszczam też inne rodzaje oraz byłbym bardzo szczęśliwy, jeśli byłby wymienny kabel jack, ponieważ nie chciałbym 3m kabla na biurku ;)

Zastosowanie to muzyka wszelkiego typu, chociaż ostatnimi czasy najczęściej jest to muzyka elektroniczna i rap oraz gry komputerowe. Budżet to +/- 300 zł.

 

5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • 0

POST

Dzięki za odpowiedź.

W pierwszym linku spodobały mi się słuchawki Philips SHP9500 i Pionner SE-A1000, szkoda tylko, że są one praktycznie nie do kupienia od ręki. Są niby też tańsze Encore Rockmaster OE. które fajnie spełniają moją zachciankę odnośnie kabla, niestety są to słuchawki zamknięte :(

 

Chętnie przyjmę wszelkie kolejne rady, a tymczasem poczytam więcej o tych Encore :)

Edytowane przez se.BooL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz też po taniości spróbować superlux hd668b. Wczoraj słuchałem na nich Carbon based lifeforms oraz Shpongle - wciągnęły mnie na 4 godziny :) -genialnie brzmią. Nieco lżej w basie ale nadal pieruńsko klarownie - takstar hi2050. Do tego jako bezczelna podróba beyerdynamica dt880, są bardzo wygodne.

Edytowane przez ZenekHajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

SHP9500 i Pionner SE-A1000 - właśnie te najbliżej też dźwiękowo do Audeo xD

 

Dlatego wolałem zapytać ;)

 

Możesz też po taniości spróbować superlux hd668b. Wczoraj słuchałem na nich Carbon based lifeforms oraz Shpongle - wciągnęły mnie na 4 godziny :) -genialnie brzmią. Nieco lżej w basie ale nadal pieruńsko klarownie - takstar hi2050. Do tego jako bezczelna podróba beyerdynamica dt880, są bardzo wygodne.

 

Na tą chwilę byłbym skłonny zaryzykować właśnie te Superluxy. Poczytam jeszcze trochę o nich i poszukam padów welurowych :)

Edytowane przez se.BooL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym mimo wszystko polecił kupić SHP9500 w komisie:

http://forum.mp3store.pl/topic/137579-philips-shp9500-earsonic-sm2/?hl=shp9500

http://forum.mp3store.pl/topic/135801-zimowa-wyprzedaz/?hl=shp9500

 

Będą bliżej oczekiwań ;)

Audeo na szarych filtrach ofc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności