Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe 100zł


Shade

Pytanie

Może ktoś się zna i coś poleci?

Słucham 60% rap/30% rock/10% reszta.

Odtwarzaczem będzie Honor 6.

Chciałbym w kwocie około 100zł dokanałowe.

Teraz mam brainwavz delty. Sprawowały się dobrze, ale zaczynają padać :/


Coś z tego może?
A moze cos innego? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Poczytałem recenzje. Dużo osób poleca je do muzyki jakiej jest np. skrillex bangarang, więc dubstep. Mnie to trochę odstrasza, bo takiej muzyki słucham bardz rzadko. Podobno słabiej wypada rock, a R&B juz lepiej. Poszukam jeszcze troche, dzieki za odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

moze ktos cos jeszcze? :D


Co powiecie o brainwavz alpha? Miałem delty i były spoko :)
Chciałbem białe, ale widzę, że ogolnie duzo wiecej jest czarnych sluchawek.
Zapomniałem dodać, że alphy znalazłem w Wawie w sklepie stacjonarnym za 51zł (Troche dziwne, bo wszedzie sa za minimum 75)
Edytowane przez Shade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli miałeś Delty to Alphy nie powinny Cie rozczarować. Grają trochę bardziej zwartym dźwiękiem, nie tak przestrzennie, ale basowo podobnie. Gdybyś jednak celował w coś typowo basowego to zerknij na Snab ep-101m.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hehe z delt byłem zadowolony to postanowiłem postawić na alphy, tamte były zadowalające, to może "brat" bedzię również ciekawym rozwiązaniem :)

Niestety chce kupić w Polsce.

 

Ogólnie bardzo mi się podobały pianki w deltach. Czy mogę kupić pianki z innego modelu (na allegro za 15zł są do snab'ow) do tych alph'ow?

W sumie to już jutro brat podjedzie mi po alphy :P

 

Porównując delty i alphy, nie wiem czy dobrze pamiętam ale z tego co czytałem, to alphy mają trochę lepszy bas, w zamian za "gorszy" wokal?

Jestem zielony w kwestii słuchawek, ale jak każdy lubie dobrą jakość dzwieku, chociaz moim odtwarzaczem jest tylko Honor 6:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cholera, więc co do rapu?

Tak jak napisałem

Słucham 60% rap/ 30% rock/ 10% jakies disco polo czy pop...

Powiedz jakiej zmiany względem brzmienia oczekujesz od następnych słuchawek :)

bo rozumiem że delty ci się podobały/lub nie i dlaczego co byś w nich zmienił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ciężko mi powiedzieć, co bym zmienił w Deltach. Na początku słuchałem na piankach i było lepiej niz na gumkach, ostatni raz na gumkach mialem je 2 tygodnie temu w uszach, teraz juz sie nie nadaja :/

 

Z tego co pamiętam, to chyba troszkę lepszy bas by sie przydał, a reszta chyba była OK.

 

Przez chwile pomyslalem, ze moze znowu kupie delty, ale w sumie wolałbym coś nowego.

Ale skoro do muzyki która napisałem wyżej, gdzie będzie przodował rap i w mniejszych ilosciach rock są najlepsze właśnie delty, to wezme je drugi raz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety znalazłem tylko 1 pare na allegro, przy czym sprzedajacy do 8 lutego ma urlop...

 

Popatrzyłem w sumie jeszcze sklep forumowy i coś takiego wpadło mi w oko:

 

 

-SoundMAGIC ES18

 

-Sennheiser CX200 II Street white

 

-Sennheiser CX175

Edytowane przez Shade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności