Skocz do zawartości
  • 0

Następcy Senn Momentum Over Ear - 1000zł.


JackBlack990

Pytanie

Witam, poszukuje słuchawek nausznych zamkniętych do 1000zł. Zależy mi aby grały lepiej niż Sennheiser Momentum Over Ear, które uległy uszkodzeniu. Muzyka jakiej słucham to rock i metal, czasami trochę hip-hopu oraz trance. Urządzenie na jakim odtwarzam dźwięk to iPhone 6S oraz iPad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zależy co lubisz. Akg k545 mogą zagrać klarowniej od sennków. Samsung level over to też kawał grania. Ale trudno powiedzieć że lepsze. Trochę w bok. Focal spirit classic - to bardzo udany model. Więcej, poza b&w p5 nie kojarzę co by mogło podjąć rękawicę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zależy co lubisz. Akg k545 mogą zagrać klarowniej od sennków. Samsung level over to też kawał grania. Ale trudno powiedzieć że lepsze. Trochę w bok. Focal spirit classic - to bardzo udany model. Więcej, poza b&w p5 nie kojarzę co by mogło podjąć rękawicę.

Wiesz co na pierwszą edycję Momentum Over Ear nie narzekałem. O dziwo były w miarę wygodne. W m2 ponoć zastosowali większe pady więc zdecydowanie na +. Zależy mi przede wszystkim na uniwersalności brzmienia bo jak widać słucham praktycznie wszystkiego. Do tego dochodzi oczywiście jakość dźwięku, którą sobie cenię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Osobiście pałąkowi nie mam nic do zarzucenia a same MOE są dla mnie bardzo wygodne pomimo, iż nosze okulary.

JackBlack990 jak kupisz M2 to sprawdź proszę dobry człowieku czy jest możliwość założenia padów z M2 do M1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Osobiście pałąkowi nie mam nic do zarzucenia a same MOE są dla mnie bardzo wygodne pomimo, iż nosze okulary.

JackBlack990 jak kupisz M2 to sprawdź proszę dobry człowieku czy jest możliwość założenia padów z M2 do M1 ;)

Łysy jestem, faktycznie pałąk odznacza się na czaszce (kiedyś myślałem, że mi się ciemiączko odnowiło, a to był odcisk od pałąka:) Jak masz włosy to powinno być ok.

 

Muszla M2 jest większa od M1. Pad może być za luźny - spekulacja.

http://cdn.head-fi.org/6/65/900x900px-LL-655f8bf8_IMG_3155.jpeg

Edytowane przez Jaworrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I wszystko jasne w kwestii wygody, skóra ze skórą nigdy nie są dobrym rozwiązaniem. No chyba, ze mówimy o dziewczynie w skórzanym gorsecie :F

Jeśli chodzi o muszle to nadzieje prysła, choć jest jeszcze szansa ze względu, że w M1 pady były mega dopasowane i ciasne, więc jeśli w M2 też tak jest to może jakoś będą w miarę stabilnie siedziały.

Jeśli ktoś z Krakowa ma Momentum M2 i też jest ciekaw to mogę podjechać ze swoimi aby sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I wszystko jasne w kwestii wygody, skóra ze skórą nigdy nie są dobrym rozwiązaniem. No chyba, ze mówimy o dziewczynie w skórzanym gorsecie :F

 

Jeśli chodzi o muszle to nadzieje prysła, choć jest jeszcze szansa ze względu, że w M1 pady były mega dopasowane i ciasne, więc jeśli w M2 też tak jest to może jakoś będą w miarę stabilnie siedziały.

 

Jeśli ktoś z Krakowa ma Momentum M2 i też jest ciekaw to mogę podjechać ze swoimi aby sprawdzić :)

M2 właśnie przyszły. Nie mam już M1 żeby porównać pady, ale te w M2 wydają się większe. Jestem z Krakowa więc gdyby ktoś coś to mogę się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności