Skocz do zawartości

Rockit r50 czy Westone 3


wegiel21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam drodzy forumowicze do was pytanie jak w temacie :) a mianowicie które słuchawki lepiej się sprawdzą w muzyce typu Hip Hop , RnB , Soul , Regge , House ? Rockit'y mogę nabyć za 200zł a Westony 3 za 3x więcej , jednak z tego co czytam jakość wykonania lepsza zgodnie z wyższą cena w Westonach tak jak i więcej basu no i 3 przetworniki konta dwa , ale cena też razy trzy ;) Lubie bas który schodzi dość nisko ale jest dobrze kontrolowany , słuchawki raczej powinny dawać fun bo nie jestem aż taki audiofilem aby wyłapywać wszystkie smaczki :) . Aktualnie posiadam customy LE3SW które służą mi tylko do odsłuchu stacjonarnego bo żal mi je zabierać w podróże a na miasto czy w drodze do pracy zabieram phonaki na zielonych filtrach a źródło to FiiO x7.

 

 

P.s

 

Zależy mi też na wygodzie słuchawek oraz eliminacji dźwięków z zewnątrz.

Edytowane przez wegiel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bas" i "fun" to pojęcia obce rockitom ;) .

Czyli Twoim zdaniem są to słuchawki analityczne bardziej i pozbawione niskich tonów ? Jak wygląda w ich przypdaku seal ?

Phonaki na zielonych to zlo, nie wiem jak mozesz tego uzywac

Jezeli mialbym wybierac miedzy r50 a w3 to zdecydowanie bym w3 bral, a zaraz polecal :)

Z takimi filtrami je kupiłem :) i w sumie nie mam porównani np do szarych ale jak dla mnie nie jest źle :) Jak w przypadku tych 2 par słuchawek wygląda sprawa wygody oraz które lepiej tłumią dźwięki z zewnątrz ? Co masz na myśli pisząc " a zaraz polecał" bo nie do końca zrozumiałem :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bas" i "fun" to pojęcia obce rockitom ;) .

Czyli Twoim zdaniem są to słuchawki analityczne bardziej i pozbawione niskich tonów ? Jak wygląda w ich przypdaku seal ?

Phonaki na zielonych to zlo, nie wiem jak mozesz tego uzywac

Jezeli mialbym wybierac miedzy r50 a w3 to zdecydowanie bym w3 bral, a zaraz polecal :)

Z takimi filtrami je kupiłem :) i w sumie nie mam porównani np do szarych ale jak dla mnie nie jest źle :) Jak w przypadku tych 2 par słuchawek wygląda sprawa wygody oraz które lepiej tłumią dźwięki z zewnątrz ? Co masz na myśli pisząc " a zaraz polecał" bo nie do końca zrozumiałem :) ?

Tak.

Na szarych inne słuchawki.

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak brzmiało pytanie :( Czy nikt nie pomoże w wyborze mi ?

up

 

Widzę Kolego, że czas zacytować naszego Evila :

 

"Podsumowanie

Podsumowując tym samym cały artykuł w punktach:

– nie ma czegoś takiego jak „najlepsze słuchawki” lub grające „najlepiej”,

– nie ma idealnych słuchawek najlepszych we wszystkim i dla absolutnie każdego,

– zawsze coś jest i będzie „najlepsze” dla tylko i wyłącznie kogoś,

– pieniądze nie grają, a najdroższe nie znaczy „najlepsze”,

– jeśli coś jest „najlepsze”, to najczęściej w czymś konkretnym lub pewnym zbiorze konkretnych cech,

– „najlepsze” słuchawki są modelem po prostu najlepiej dopasowanym do indywidualnych potrzeb,

– każdy ma swoją „najlepszą” i „idealną” parę, ale dla każdego będzie ona inna,

– dlatego doradzanie poprzez wskazanie palcem co kupić jest z góry skazane na kompletną losowość końcowych rezultatów.

Ostatecznie więc sporu nie da się rozwiązać jednoznacznym opowiedzeniem się za którąś ze stron jako czymś faktycznie „lepszym”. Lepszym jak? W czym? Co to w ogóle znaczy „lepszym”? A przede wszystkim dla kogo lepszym? Odpowiedź akurat na to ostatnie pytanie jest bardzo prosta: dla mnie i tylko dla mnie (lub Państwa)."

 

Zaczerpnięte z : http://www.audiofanatyk.pl/dlaczego-najlepsze-sluchawki-nie-istnieja/

 

Oczywiście polecam przeczytać cały artykuł w wolnej chwili.

 

Pozdrówki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności