Skocz do zawartości

Audeze Sine


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Słuchałem dziś SINE z PONO, oj jest świetnie. Basik piękny i sprężysty a wysokie mi pasują. Jakoś nie znajduję piaszczystości a wręcz kryształowość na górze. Brzmią jak T70 na padach HM5 i jeszcze na basowym sterydzie. Kuszą mnie strasznie. Jest to kawał pieniądza jednak.


Dnia następnego : ;)

Kupiłem SINE to jednak nie jest T70 na basowym sterydzie. To inna szkoła prezentacji dźwięku. Inaczej na średnicy inaczej na górze. Czas ruszyć z miejsca po za grajdoł Beyerdynamic/AKG. :) Dzięki za cierpliwość i pomoc hechlok.

Edytowane przez Roo_Volt
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem dzisiaj z Pono. Zamówiłem. Połączenie i synergia made in heaven. Z pioneerem gorzej. Z iphonem dużo gorzej. Wokal i w ogóle średnica przecudne. Wspaniale sie na tym słucha muzyki. Naprawdę warto posłuchać z pono.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hechlok, napisz prosze dlaczego gorzej z Pioneerem, czego brak w takim polaczeniu? Zbyt chudo i analitycznie? Ciekawe jak byloby z Mojo...

 

Pewnie mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pono jest jakaś taka wspaniała głębia, nasycenie i naturalność dźwięku, która kojarzy mi sie ze stacjonarnym torem lampowym. Z Pioneerem grają jak słuchawki mobilne z Dapem. Czytałem gdzieś, ze oni robili te słuchawki we współpracy z ludźmi z Ayre odpowiedzialnymi za Pono i np. na targach pokazują je właśnie z Pono.

 

Tyl o połączeniu z iphonem tym specjalnym kablem wypowiada sie bardzo dobrze. Jak tylko będzie dostępny, to wypróbuję.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam już mojo, bo chcę iść w stronę prostoty - DAP + słuchawki lub jeszcze lepiej telefon + słuchawki. Co do komfortu, to na początku wydawały mi się średnio wygodne, ale posiedziałem w nich pół godziny i było ok. Potem jak założyłem je po CIEMach, to było to przyjemne uczucie. Słucham ich maks 2h dziennie, wiec za bardzo się tym nie kieruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie reagują na EQ i muszę powiedzieć, że przy zastosowaniu odpowiedniej krzywej Pioneer jest jednak do nich bardzo fajnym źródłem. (podbijam trochę najniższy bas, trochę mniej midbas i obniżam wyższą średnicę). Scena wspaniale napiwietrzona, a dostaje trochę kopa. Polecam też crosfeed - super działa w nich głębia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem, ale premedytacyjnie powtórzę: to są planary, ale najbardziej mobilne w historii, zadowolą się nie watami a miliwatami i to z dobrym/niecnym skutkiem, a do tego ochoczo reagują na sprzęt.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

chce.to

 

sprawdzić

SZOK! Douszne planary :)

 

Słuchałem planarne Obravo, mnóstwo powietrza, świetna scena, ale bardzo lekkie w basie. Jednak tu jest dużo większy driver. Otwarte doki, czyli zero izolacji.

 

@WojtekC jakiś preorder na dyszki?

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki tam planarno-przenośny wieczór sobie robię...

 

 

20160901_204947.jpg

 

 

...i wygląda to niestety tak: moje Oppo leżą i do zdjęcia pozują a uszy mam sine od Sine. Nie mogę się jednak zmusić by zdjąć te imadła ze łba. Pożyczanie ich było chyba błędem - nagle PM-3 zaczęły być słabe :unsure:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności