Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek... Cz 2


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

haha, jak wbilem na ten watek i sa komentarze o czapkach, to znaczy ze ogladaliscie :P zaraz przejrze, coście tu pisali.

 

edit:

Teraz juz wiem jak śmiesznie wygladaja żółto-pomaranczowe buty w polaczeniu z biala koszulą i czarnymi spodniami... <lol>

A te laski z chórku... <marzyciel>

po pierwsze to spodnie nie byly czarne, a granatowe, a po drugie, taki mail byc zamysl, zeby jakos te buty mnie wyroznialy. poza tym trzeba bylo jakiegos kolorytu ;)

co do lasek i chórku-dziewczyny były "gospel opole chóru" ;) i wcale nie są takie fajne jak te z chórku gosi andrzejewicz(które się zresztą spóźniły na jej występ ;) ) a i sama gosia nie grzeszy urodą(fotkez nią wrzuce później :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam Gosia Andrzejewicz:P Ja mam fotkę z Fokusem [Paktofonika/Pokahontaz/Pijani Powietrzem]

 

I nawet Clix na fotce;) (w końcu jak się nie ma normalnego dyktafonu trzeba sobie jakoś radzić!)

 

Nie lubię tego kolesia -> byłem kiedyś na koncercie Pokahontaz i dali dupy strasznie na żywo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a reszta fotek - http://tinyurl.com/2luvux

A ja mogę wam powiedzieć, tak +/- z jakiego sprzetu gra DJ :]

Gramofon, wygląda mi to na Numarka tt500[ten z lewej] i być może Technics, lub coś robione na kształt jego obudowy [reloop, cytronic, americanaudio], cd palyer [pierwszy z lewej] pioneer cdj-100, mixer jakiś vestax chyba[?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej Białej gdzie ten klub Protektor jest? :>

 

W Głogowie czyli ok 30 km od mojej miejscowości jest Protek ale przyznam się szczerze że nigdy w nim nie byłem.

 

P.S. Od dzisiaj mam tytuł licencjata z Międzynarodowcyh Stosunków Politycznych, zaliczyłem obrone pracy na 4,5 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna aukcja z linkiem do Naszego forum :] [zresztą w innych aukcjach ten sprzedawca [co mu się chwali] odsyła do wątku o podróbkach]

http://allegro.pl/item206094830_sluchawki_..._np_do_mp3.html

 

[EDIT]

Bym zapomniał, moje fotki, które zrobiłem w rybnickiej Plazie/czy plejadzie w RTVmixAGD, czyli dość spora kolekcja Pioneerów, które są raczej żadko spotykane :]

 

dsc00030vd0.th.jpg

 

dsc00031wy5.th.jpg

 

dsc00032rl6.th.jpg

 

dsc00033ub1.th.jpg

 

dsc00034ef7.th.jpg

 

dsc00035kp5.th.jpg

 

Foto by SE K510i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności