Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek... Cz 2


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ej, wczoraj byłem na vipowskiej imprezie pokoncertowej. mega afterparty-bankiet :) . wyciepane żarcie i alkohol za darmo, dookoła na parkiecie same sławne celebrities :D mmmmm. porobiłem sobie pare zdjęć z dorotą, to wrzuce je później na forum :P .

 

BTW. dzisiaj o 20.20 macie oglądać superjedynki w TV! obczajajcie kto wchodzi za kasą(tak, tym typem, który kiedyś śpiewał że jest maczo i kasanowa ;) ) i nagrywajcie to. ktoś musi to na utuba dać

 

Na pal z nim! Łże elitowy schabie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego typu "gry i zabawy w odgadywanie" zawsze opierają się na jakimś żarcie matematycznym (np. tak dobrane obliczenia, że niezależnie od początkowej liczby wyjdzie określiony wynik lub wynik z określonego zakresu, np. liczba podzielna przez 9 etc.)

 

więc o ile ktoś się nie pomyli w liczeniu, to taka "odgadywanka" nie ma prawa się "nie udać"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego typu "gry i zabawy w odgadywanie" zawsze opierają się na jakimś żarcie matematycznym (np. tak dobrane obliczenia, że niezależnie od początkowej liczby wyjdzie określiony wynik lub wynik z określonego zakresu, np. liczba podzielna przez 9 etc.)

 

więc o ile ktoś się nie pomyli w liczeniu, to taka "odgadywanka" nie ma prawa się "nie udać"

 

Ale wiesz, na jakim żarcie się opiera?:P Ja załapałem dopiero po kilku próbach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, na jakim żarcie się opiera?

 

napisałem przecież, zawsze wychodzi liczba podzielna przez 9 - a że za każdą próbą skrypt ustawia obok wszystkich liczb podzielnych przez 9 inny symbol (sprawdź, że za każdym razem, przy każdej wielokrotności 9 jest ten sam symbol... ten sam, który potem pokaże się "w okienku"), więc w pierwszym momencie tego nie widać... dalsze wyjaśnienie:

 

10 -> 10 - 1 - 0 = 9

11 -> 11 - 1 - 1 = 9

[...]

45 -> 45 - 4 - 5 = 36

46 -> 46 - 4 - 6 = 36

[...]

90 -> 90 - 9 - 0 = 81

91 -> 91 - 9 - 1 = 81

 

po prostu liczby dwucyfrowe mają taką cechę, że (10*x+y)-x-y = 9*z, gdzie z jest liczbą całkowitą z zakresu od 1 do 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak troszkę przypuszczałem, ale jaki to dokładnie model? Tego nie mogę nigdzie znaleźć! Na stronie firmowej takiego nie ma. Wiem ze starsze irivery miały Cresyn MP-RG208E, ale ten zupełnie inny. Poniżej fotka.

 

imo są podobne do tych http://www.cresyn.com/eng/goods/read.php?s..._cate=Earphones

 

btw.. a jaki mają kabel?? symetryczny czy nie?? ;) bo jak niesymetryczny to chętnie kupię.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to forum nie działa na telefonach mających tylko przeglądarkę WAP... ale można próbować na takich, które mają "normalną" przeglądarkę typu Opera Mini... wtedy adres jest dokładnie taki sam jak zawsze

 

polecam zwłaszcza "wersję light": http://forum.mp3store.pl/lofiversion/index.php

 

prościej się czyta, mniej do pobrania... a na komórce i tak chyba nie da się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam zwłaszcza "wersję light": http://forum.mp3store.pl/lofiversion/index.php

 

prościej się czyta, mniej do pobrania... a na komórce i tak chyba nie da się zalogować

 

Jak nie jak tak?

 

Ja korzystam właśnie z opery mini + loviversion :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo są podobne do tych http://www.cresyn.com/eng/goods/read.php?s..._cate=Earphones

 

btw.. a jaki mają kabel?? symetryczny czy nie?? ;) bo jak niesymetryczny to chętnie kupię.. :P

 

Niestety są wybitnie symetryczne, co wielce mnie zdziwiło myślałem ze takie już nie istnieją :P jako żem laik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności