Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek... Cz 2


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

na forum trzeba zrobić monarchię dziedziczna :)

 

Ja uważam, że wszyscy użytkownicy powyżej 2k postów powinni dostać specjalne przywileje, jako swojego rodzaju szlachta. Monarchia powinna być elekcyjna, albowiem dziedziczność tronu szkodzi demokracji szlacheckiej. W dodatku domagam się prawa liberum veto dla wszystkich użytkowników forum, od decyzji admina i głosowania każdej banicji/czasowego wygnania z forum publiczne.

 

Miałem dzisiaj sprawdzian z baroku... takie małe skrzywienie :lol:

 

[edit]

Jakby ktoś potrzebował w miarę napisanego tekstu o Świętoszku Moliera, który właśnie produkuję, służę pomocą. Treny miały niezłe wzięcie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaniemy raczej przy monarchii. Choć jest to monarchia sterowna, bo ja tam se decyzje mogę podejmować, ale i tak jak jest zła to dosięga mnie "niewidzialna ręka MIPu".

 

 

 

ps. rudy > a Tobie proponował bym jednak spuścić z tonu i Ty już dobrze wiesz czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przeslu****e te nowe sluchawki Creative, Aurvana DJ.

 

 

 

Jak narazie... tego sie sluchac nie da! :(

 

 

Basu prawie wogole, wysokie tony walą po uszach tak ze, to az boli! Do tego ostre jak diabli!

 

 

 

Niby nóweczki, świezo z fabryki, bo w sklepach ich jeszcze nie ma, wiec potrzebują być moze dotarcia, albo jak kto woli wygrzania, poczekam 2 dni jeszcze, beda non-stop graly. :)

 

 

Ale jak narazie charakterystyka taka jak zwykle aurvany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, wczoraj byłem na vipowskiej imprezie pokoncertowej. mega afterparty-bankiet :) . wyciepane żarcie i alkohol za darmo, dookoła na parkiecie same sławne celebrities :D mmmmm. porobiłem sobie pare zdjęć z dorotą, to wrzuce je później na forum :P .

 

BTW. dzisiaj o 20.20 macie oglądać superjedynki w TV! obczajajcie kto wchodzi za kasą(tak, tym typem, który kiedyś śpiewał że jest maczo i kasanowa ;) ) i nagrywajcie to. ktoś musi to na utuba dać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności