Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek... Cz 2


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

komputer zostaje tutaj, a cala plytoteke mam na hdd :) wiec playera musze kupic jeszcze w Polsce i wgrac na niego cala muzyke ;]

 

 

chyba jednak kupie tego zuna na aukcji. zobaczymy jak to bedzie. jesli nie zgodzi sie na wysylke pobraniowa z opcja sprawdzenia zawartosci to grzecznie podziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy był by ktoś chętny na zakup CrossRoads MylarOne X3? zastanawiam się czy by ich sobie nie sprawić, co by sprawdzić ile jest prawdy w zachwytach wypisywanych na ich temat :] Tylko muszę mieć jakiegoś potencjalnego kupca. Sprowadził bym je, posłuchał na nich jakieś 2 dni i odesłał. Cena by była, taka jak rzeczywisty koszt ich zakypu - czyli ok 170zł [w zależności jak tam dolar bedzie sie sprawował.]

nie wiem czy dalej aktualne, ale bym się pisał. jak coś to wal na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogadalem sie ze sprzedawca na pobranie ze sprawdzeniem zawartosci ;) w tym tygodniu bedzie Zune ;d

 

I to chyba pierwszy na forum ;) czekamy z niecierpliwością na jakieś opinie.

 

Swoją drogą dzisiaj doszły do mnie płytki z ship kubuntu :P Fajne wydanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.poboczem.pl/tylko-w-polsce/news...yne,917320,3876

Mamy wała jak Polska cała, panowie. Narazie to projekt ustawy, ale mam wrażenie, że to kolejna poje*ana rzecz Kaczek i ich podwładnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.poboczem.pl/tylko-w-polsce/news...yne,917320,3876

Mamy wała jak Polska cała, panowie. Narazie to projekt ustawy, ale mam wrażenie, że to kolejna poje*ana rzecz Kaczek i ich podwładnych.

 

A doczytałeś do końca debilu? To ma być na wypadek sytuacji kryzysowych i nie rozumiem w czym Ci to mości panie przeszkadza? Zanim zaczniesz kogoś obrażać to się trzy razy zastanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A doczytałeś do końca debilu? To ma być na wypadek sytuacji kryzysowych i nie rozumiem w czym Ci to mości panie przeszkadza? Zanim zaczniesz kogoś obrażać to się trzy razy zastanów.

 

Ignacy007 a czy ty sie zapisałes do PiS'u ? Bo poglądy i ton wypowiedzi masz mocno do nicc zbliżony. Sam się zastanów zanim zaczniesz nazywac kogoś debilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A doczytałeś do końca debilu? To ma być na wypadek sytuacji kryzysowych i nie rozumiem w czym Ci to mości panie przeszkadza? Zanim zaczniesz kogoś obrażać to się trzy razy zastanów.

 

Ignacy007 a czy ty sie zapisałes do PiS'u ? Bo poglądy i ton wypowiedzi masz mocno do nich zbliżony. Sam się zastanów zanim zaczniesz nazywac kogoś debilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze ten plan awaryjny jest marnym pomyslem (TEN plan, jestem w stanie sie zgodzic, ze nieco zmieniony moglby byc OK), ALE... na pewno zwroty takie jak:

 

to kolejna poje*ana rzecz Kaczek i ich podwładnych.
A doczytałeś do końca debilu?

sa nie na miejscu.

 

A zmieniajac temat. Przysiaglbym, ze ktos wspominal na forum (tak, uzylem szukajki, widac nieskutecznie), ze jedzie na Mystic Festival,

Czy mam racje czy cos mi sie przywidzialo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm ten allegrowicz od zuna chyba nie wie jednak na cyzm polega wysylka za pobraniem.

 

mail:

Witam,

Mam rozumiec, ze przelew za pomoca platnosci allegro?

800 zl z przesylka- ok

Jesli zobacze przelew- juz jutro odtwarzacz bedzie do Pana wyslany.

Pozdrawiam,

Aspazja

 

Moze to jednak jest wałek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A doczytałeś do końca debilu? To ma być na wypadek sytuacji kryzysowych i nie rozumiem w czym Ci to mości panie przeszkadza? Zanim zaczniesz kogoś obrażać to się trzy razy zastanów.

 

Ignacy007 a czy ty sie zapisałes do PiS'u ? Bo poglądy i ton wypowiedzi masz mocno do nicc zbliżony. Sam się zastanów zanim zaczniesz nazywac kogoś debilem

 

Mój poziom wypowiedzi, był adekwatny do poziomu wypowiedzi pavlitto -> inaczej biedaczyna mógłby nie zrozumieć. Jeżeli nie zauważyłeś ironii w mojej wypowiedzi - przykro mi.

 

NIE - do PiS'u się nie zapisałem i nie zamierzam się zapisywać do żadnej partii/ruchu. TAK - poglądy mam mocno zbliżone, krótko mówiąc prawicowe (ale bez popadania w skrajność i nacjonalizm jak Romuś czy Jurek). Nazywaj to jak chcesz - ciemnogrodem, kaczorami itd. ja swoich poglądów będę bronił. Nie lubię wypowiedzi nie popartych żadnymi racjonalnymi argumentami i psioczenia na władzę niezależnie jaka ona by była -> pavlitto nie podał żadnego argumentu na poparcie swojej tezy odnoście "pojebów" i z jego jakże konstruktywnej krytyki wnioskuję, że nie chciało mu się nawet doczytać do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię wypowiedzi nie popartych żadnymi racjonalnymi argumentami
Ciekawe skąd ja to znam :lol: I wyluzuj bo jak coś jest nie po Twojej myśli Ignacy to się odrazy wściekasz. Zresztą nie na darmo masz pod avatorem tytuł forumus prowokatorus II.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności