Skocz do zawartości

Nagłośnienie do studenckiego pokoju (700-900zl)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam czegoś (możliwości wiele - 2.0/2.1/5.1) co wypełniłoby pokój o rozmiarach 4,5x3,5 (~16m2) dobrym brzmieniem.

Zależy mi na dość głębokim basie ('dość' - wiadomo, cena), ale i żeby średnica nie była wycofana/zatłumiona.
Głośniki głównie do muzyki (rap, house, electro). Będzie świetnie, jeśli pokazałyby już pazur przy niedużym poziomie głośności (na imprezy, ale i na spokojne nocne słuchanie).

Źródło zasilania - laptop (integra :/ ), LG G3.

Na chwilę obecną jestem nastawiony na Edifiery r2600 (przekonuje mnie bas oraz ciepły charakter).
Zdecydowanie bym wolał, żeby sprzęt był nowy.
Brać edki, czy jest coś lepszego w tej cenie?


@edit
Warto zakupić zewnętrzną kartę muzyczną do lapka za ~200zł? Jaką?

Edytowane przez easy1511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam czegoś (możliwości wiele - 2.0/2.1/5.1) co wypełniłoby pokój o rozmiarach 4,5x3,5 (~16m2) dobrym brzmieniem.

 

Zależy mi na dość głębokim basie ('dość' - wiadomo, cena), ale i żeby średnica nie była wycofana/zatłumiona.

Głośniki głównie do muzyki (rap, house, electro). Będzie świetnie, jeśli pokazałyby już pazur przy niedużym poziomie głośności (na imprezy, ale i na spokojne nocne słuchanie).

 

Źródło zasilania - laptop (integra :/ ), LG G3.

 

Na chwilę obecną jestem nastawiony na Edifiery r2600 (przekonuje mnie bas oraz ciepły charakter).

Zdecydowanie bym wolał, żeby sprzęt był nowy.

Brać edki, czy jest coś lepszego w tej cenie?

 

 

@edit

Warto zakupić zewnętrzną kartę muzyczną do lapka za ~200zł? Jaką?

Poczytaj też o solo 6/7. Z dźwiękówek coś w stylu d03k/uae23 z takich najtańszych. Zazwyczaj warto biorąc pod uwagę laptopowe integry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie czytalem o nich sporo. Solo 7 uwazam za duze na ten metraz. 6 to glowny konkurent edkow, jednak ludzie pisza ze sa mniej basowe - ten argument do mnie trafia ;)


Jestem w tym kompletnie zielony. Jak podłączyć taki dac d03k do laptopa?

Edytowane przez easy1511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności