Skocz do zawartości

Który Mp3 Kupic?


Gość Zielony

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad kupnem mojej pierwszej mp3, mysle nad takimi modelami:

 

-SanDisk sansa m250

-SanDisk sansa c250

-Creative Zen V 1GB

-Pentagram Vanquish R Slim 1GB

 

Zalezy mi na folderach (których SanDiski podobno nie obsługuja, ale jakos bym przezył), no i ogólnie zeby nie załować zakupu:) Co byscie mi doradzili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra creative odpada:) a z SanDisków bardziej od c250 pasowałby mi c150 (o który wyzej nie wspomniałem) no bo jest na baterie a c250 na akumulator... tylko jak tak czytam to forum to podobno c150 cichy jest, ale niektórzy pisza ze mozna to jakos zmienic... ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kupnem mojej pierwszej mp3[ciach]

 

za cene tej 2GB sansy dostaniesz -> iRIVER T10 RADIO FM 1GB (nowego ew. niewielka dopłata groszowa)

no chyba ze zalezy Tobie na 2GB i nie ma wiecej srodków -> to wtedy sansa

 

 

Dobra creative odpada:) a z SanDisków bardziej od c250 pasowałby mi c150

(o który wyzej nie wspomniałem) no bo jest na baterie a c250 na akumulator...

tylko jak tak czytam to forum to podobno c150 cichy jest, ale niektórzy pisza ze mozna to jakos zmienic... ????

 

Creativ to badziew, mialem to 2dni i zastanawialem sie nad tym tylko dla tego, ze mam malo srodkow $

ogolnie to gdybym miał wiecej pieniedzy kupil bym iriverka takiego jak podalem ale niestety....

zamówilem C240 i rowniez mialem dylemat moralny wymienne AKKU czy wbudowane ;)

 

Kwestia AAA czy wbudowany AKKU .. wiesz to zalezy czy jedziesz do ziemi niczyjej na 3tyg z plecakiem i 0 zywej duszy, prądu itd,

czy wychodzisz a wszedzie gdzie jedziesz masz gniazdka z pradem -> ladowarka sieciowa (czyli na noc podlaczysz i masz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Creative to szajs. Sam miałem okazję posłuchać Creativów i grają fatalnie. A Sansa, wygląda solidnie, słyszałem słuchawki SanDisk'a. Grały bardzo przyzwoicie.

 

Polecam kupienie C150 i dokupienie ładowarki + akumulatorków AAA, ja tak amm i jest bardzo dobrze, a do kiosku po baterie negdy nie chcę mi się iść.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Creative to szajs. Sam miałem okazję posłuchać Creativów i grają fatalnie. A Sansa, wygląda solidnie, słyszałem słuchawki SanDisk'a. Grały bardzo przyzwoicie.

 

Polecam kupienie C150 i dokupienie ładowarki + akumulatorków AAA, ja tak amm i jest bardzo dobrze, a do kiosku po baterie negdy nie chcę mi się iść.

 

Pozdrawiam

 

Słuchałeś Zena V? Jak nie to się nie wypowiadaj. Stare Creativy rzeczywiście grają 'kiepsko' i piszczą przy włączonym podświetleniu. Nowy Zen V jest naprawdę dobry, tylko cenę ma kiepsko skalkulowaną ,bo za te pieniądze co zena V plus 4gb można mieć sansę e270 i jeszcze trochę zostanie.

 

Jeśli miałbyś brać sansę to lepiej wysupłać te parę złotych więcej i kupić c250 zamiast c150, nowe bebechy w środku i gra lepiej. W takim wypadku nie musisz kupować aku (wbudowany jest) tylko ładowarkę usb za jakieś 10-20pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję posłuchać muzyki na Creative Zen V Plus i na Sana m240. Porównanie odsłuchowe na korzyść Sansy, ale tylko dlatego, że jej słuchawki, moim zdaniem, są lepsze od standardowych w Zen'ie :). Gdyby nie cena Creative to bym go polecił (+ zmiana słuchawek), a tak to tylko Sansa :), chociaż osobiscie nie wiem jak to jest w przypadku c250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję posłuchać muzyki na Creative Zen V Plus i na Sana m240. Porównanie odsłuchowe na korzyść Sansy, ale tylko dlatego, że jej słuchawki, moim zdaniem, są lepsze od standardowych w Zen'ie :). Gdyby nie cena Creative to bym go polecił (+ zmiana słuchawek), a tak to tylko Sansa :), chociaż osobiscie nie wiem jak to jest w przypadku c250.

 

Jeżeli m240 gra lepiej od creative'a, to c250 też będzie, i to dużo lepiej... :). No i głośniej, dla niektórych jest to przecież bardzo ważne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności