Skocz do zawartości

Sport


Play

Rekomendowane odpowiedzi

Z Ukrainą też będzie ciężko.

Skrót meczu Niemcy - Ukraina: http://www.polsatsport.pl/news/2016-06-12/niemcy-ukraina-skrot-meczu-euro-2016-wideo/

 

Mam nadzieję, że Polacy po prostu oszczędzali siły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z forum biega? Ja biegam rekreacyjnie albo bardziej z przymusu zrzucenia kilku kg :) w tamtym roku od czerwca do września biegalem co drugi dzień i bez żadnej diety schudłem 12kg. Lecz zimę mamy już dawno za sobą i trzeba ruszyć znów cztery litery bo jak się przyglądam w lustrze to idzie to w z złym kierunku :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile Pazdan zagrał dzisiaj bardzo dobry mecz, to to co grał Milik... W tej sytuacji co miał w pierwszej minucie drugiej połowy, to mógłby nawet zadem trafić, bo tego się nie dało nie strzelić, a jednak...Wyjścia z obrony - piłkę dostaje Milik i zaraz strata. Już czekałem aż Boniek zejdzie z trybun i wejdzie za Milika. Nawet nijakiego Mączyńskiego oceniam dziś lepiej niż Milika. Mam nadzieję, że chociaż z Ukrainą pokaże dobre zawody, bo z Irlandią tylko strzelona bramka przesłoniła rażącą nieskuteczność w innych sytuacjach. Coś mu się zablokowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była nieoczekiwana szansa na zwycięstwo nad Niemcami w turnieju, bo nie licząc pierwszych 20 minut na pewno nie byliśmy gorszą drużyną, ale nie nazywajmy tego katastrofą, bo matematycznie mamy już zapewnione wyjście z grupy :) Lewandowski ładnie ich tam cisnął, że nie mogli odpocząć, Błaszczykowski i Grosik ładnie walczyli na skrzydłach, a na środku też Moller i spółka za dużo nie mogli pokazać. Co do Kapustki to było widać dlaczego nie zagrał od pierwszej minuty. Fakt, jest bardzo zdolny, ale taki mecz gdzie trzeba walczyć o każdą piłkę i biegać do każdej straty, to jeszcze nie jego ciężar gatunkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graliśmy tak dobrze z Niemcami, czy oni tak słabo z nami? Nevermind.

 

Na początku meczu z Irlandią byłem pewny, że grając to samo i konsekwentnie ten mecz wygramy. I tak się stało, Na początku drugiej połowy dzisiejszego meczu byłem pewny, że gola im jednak nie strzelimy, ale, że oni też nam żadnej krzywdy nie zrobią. Cóż...

 

@sn4ke

 

Pazdan? Ten z Legii? ;)

 

BTW: jeśli Milik nie poprawi skuteczności, to do końca życia będzie grał już (aż?) tylko w Ajaxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No uczciwie trzeba oddać, że sprawiedliwym wynikiem byłoby 1:0 dla Niemców. I nie miałbym tego naszym za złe - zostawili zęby na murawie, tak ją gryźli. Dużo wybiegali do piłek. Trochę chaotycznie, ale jednak z sercem. Jeśli nastąpi moment, że chociaż część podań u nas będzie tak precyzyjna jak między Niemcami, to będzie można myśleć o fazie pucharowej każdej imprezy. Bo oddać trzeba chłopakom to, że mimo faktu l, że jesteśmy jedną z najgorzej podających drużyn, to kurde sytuacje tworzą.

W skrócie: mecz mi się kurde podobał. Były emocje i była walka. Były przebłyski dobrej gry i obrona całkiem nieźle się pokazała. No i po raz kolejny potwierdza się fakt, że Polska ma od około 15 lat klęskę urodzaju na jednej pozycji: bramka. Nawet drugi rezerwowy z naszej kadry na tej pozycji, śmiało robiłby pierwszy skład w 70% drużyn na tej imprezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thomm - ja już wcześniej pisałem. W reprezentacji nie ma przynależności klubowej i oceniałem samą grę. Z Irlandią zagrał ŹLE i to nie tylko moja opinia, ale widać, że krytyka działa na niego mobilizująco albo dobrze odrobił pracę domową z odprawy przedmeczowej, że nie ma piłek mniej ważnych i ma nie odpuszczać. Nie mówię, że jest złym obrońcą, bo nie grałby w wojskowych, ani nie dostałby powołania od Nawałki, ale on tak ma, że świetne mecze gdzie nikt go nie przejdzie potrafi przeplatać beznadziejnymi, gdzie gra nieuważnie i nonszalancko przez co naraża drużynę na straty. On mi tak trochę przypomina z wyglądu i zachowania Szpilkę, który jak się zmobilizuje to jest dobry, ale jak odpuści to dostaje baty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności