Skocz do zawartości
  • 0

Zamknięte słuchawki nauszne w cenie do 200 złotych (Superlux, Takstar?


uzy_tko_wnik

Pytanie

Cześć!

Poszukuję zamkniętych, bardzo wygodnych (czyli nie uciskających głowy i dających możliwość spędzenia w nich kilku godzin bez wyjątkowego uczucia dyskomfortu) słuchawek wokółusznych do użytku domowego. Słucham wszelakiej muzyki od dub techno, ambientu i nowej elektroniki do starego indie rocka i industrialu. Nie oczekuję zakupu superdokładnych monitorów studyjnych w takiej cenie, a raczej słuchawek "funowych". Źródłem dźwięku będzie tylko i wyłącznie zintegrowana karta dźwiękowa laptopa, słucham głównie ze Spotify premium i mp3 o wysokim bitrate. Przeczytałem masę tematów na tym i innych forach przed założeniem tegoż tematu i zastanawiam się, czy może polecilibyście szczególnie któreś z następujących, nad któymi obecnie się zastanawiam: Takstar HD2000 oraz Superlux HD669. Recenzje i opinie są rozmaite a innych słuchawek jest cała masa, prosiłbym więc o jakieś wskazówki i typy.

Z góry dzięki za pomoc!

Edytowane przez uzy_tko_wnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

I jedne i drugie dobre :) - od tego typu muzy chyba grające w V-kę HD669 bardziej się sprawdzą, bo HD2000 mają bardziej płaskie, uniwersalne brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję za odpowiedzi! Takstar pro 80 oraz 6000 wydawaly mi się już wcześniej ciekawymi propozycjami, jednakże zastanawiam sie, czy korzystając wyłącznie z podanego źródła dźwięku będę w stanie wykorzystać ich możliwości. z opisów charakteru tych słuchawek wnioskuje ponadto, że mają charakter monitorów studyjnych. Zastanawiam się więc, czy nie będą, kolokwialnie mówiąc, zbyt dobre i dokładne biorąc pod uwagę sprzęt i źródło z którego slucham. Czy do wymienionych zastosowań polecilibyscie w takim razie takstary pro 80, hd 6000 czy moze podobnie chwalone hyperxy cloud? Szczerze mowiac, przed założeniem tematu byłem skłonny kupić takstary hd2000, o których można przeczytać w internecie jako o lepszej i tańszej kopii CAL. Jeżeli jednak według Was któreś z pozostałych takstarów faktycznie będą bardziej uniwersalne wyłącznie do amatorskiego odsłuchu, to jestem w stanie wydać nawet 300 złotych na nowy egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

HyperX mają wygodniejsze, miększe pady no i mikrofon. Poza tym to takie same słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

*PRO80

Z tego co czytałem to różnice pomiędzy v1 i v2 zamykały się w obrębie zmiany kabla na prosty, coś chyba zmienili trochę z padami i pałąkiem, stały się wygodniejsze. Innymi słowy cloudy to wszystko zmieniają na własne, więc to dla ciebie chyba bez różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności