Skocz do zawartości

Wzmacniacz lampowy do Bajerów


Rekomendowane odpowiedzi

Beyerdynamici to modele DT990 Pro oraz T90.

 

Na wstępie skreślmy Aune T1 - szukam samego wzmaka. Feliks z kolei za jasny jak na lampę, szukam czegoś analogowego ciepłego.

 

Czy ktoś testował chińskie wynalazki tego typu? Układy pełne wad konstrukcyjnych?

 

1. http://www.ebay.de/itm/Little-Bear-P8-SEPP-Pure-Tube-Headphone-Amplifier-Pre-AMP-Kopfhorerverstarker-DE-/251725589282?hash=item3a9c03ab22

 

2. http://www.ebay.de/itm/Little-Dot-MK2-6J1-Tube-Headphone-Amplifier-Pre-AMP-Vorverstarker-Amp-Verstarker-/261625958520?hash=item3cea1f5078&_sid=2048038

 

Może WBA Master okrągłe 1000 złotych, warto jak to gra? Czy jednak minimum to Sensauris?

 

Budżet - 1000zł

Edytowane przez maciej3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

feliks espressivo za jasny ?!?!?!?! to na WBA nawet nie patrz. W sumie nie wiem, ale bardziej lampowej lampy niz Espressivo to mi trudno w pamieci znalezc :)

poza tym sporo zalezy od lamp - mowie o stockowym feliksie. Stockowy Master bedzie chudszy i jasniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorpion nowy 2600 z tego co widze. Sam jeszcze go nie przerabialem ale z zaczytanych to opinie bardziej stereotypowej lampy ma feliks.

Z tego co pamietam Pan Feliks umozliwia odsluch za kaucja. Pogadaj z nim...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO w swojej cenie Feliks nie ma konkurencji, warto dać mu lepszy kabel zasilający i te lampki - http://sklep.lampyelektronowe.pl/?75,6922-jan-sylvania

 

na pewno będzie po ciemnej stronie mocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko kwestia lamp,

 

mam wba i kupiłem specjalnie jasne lampy do hd600, dt990 jadą na normalnych a fabryczne leżą ...

 

edyta

Zaletą wzmaków lampowych jest możliwość częsta wymiany lamp ale nie wszystkie to mają, wtedy kiedy się chce.

Ja ostatnio co miesiąc wymieniam uzyskując inne granie.

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do virtus01 tez mam 3 warianty sterujacej. Od cieplych basowych, przez naturalne ale bardziej neutralne, po szybkie, neutralne, ale nadal z ta lampowa magia (kolejno tungsram, valvo, philips sq). Najczesciej slucham na tych ostatnich i tak... po prostu ten dzwiek wymiata... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i super - napisz do WBA i Dubiel. Moze tak samo sie uda.

Jak kiedys chcialem posluchac to wlasnie Pan Feliks i Dubiel nie robili problemow - Feliks byl szybko, Dubiel niestety nie mial HV1 na stanie i prosil o przypomnienie sie w pozniejszym terminie... co juz z mojej winy nie wypalilo, przez brak czasu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności