Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki +/- 250zł do max 400zł


Etheriel

Pytanie

Czołem!

 

Poszukuję słuchawek w kwocie powyżej - i zacznę od tego, że pierwotny budżet, jaki na to przewidziałem to 400zł, więc jeśli naprawdę będzie warto wyłożyć więcej to nie będę miał z tym problemu. Używki też wchodzą w grę.

 

A teraz do rzeczy - poszukuję raczej IEMów, z nausznymi mam ten problem, że ciężko mi znaleźć takie, które będą wygodne - wszystkie dociskają mocno moje okulary z lewej strony [no dobra, może to problem okularów :P]. Słuchawek będę używał nie tylko w domu, ale też jeżdżąc na rowerze czy spacerując, a słucham właściwie wszystkiego poza wszelkim hip-hopem i disco polo. Będę je wpinał do telefonu [Xperia SP, potem może dojdzie dedykowany player albo wzmacniacz portable] i kompa [x-fi].

 

Moje dotychczasowe doświadczenia to Creative EP-630 [wszyscy wiemy jak grają], Soundmagic PL50 [jak je usłyszałem pierwszy raz to byłem oczarowany], Logitech UE700 [brzmienie podobne do PL50, może nieco mniej basu, a więcej góry], a z nausznych - Sennheiser HD 437, Philips SHP9000, Grado SR-60 - z czego dwie ostatnie tylko przez chwilę.

 

Ogólnie podobał mi się dźwięk z UE700, choć w EQ wysoko podbijam niskie tony. Natomiast jak podpiąłem do fona te Grado to byłem zaskoczony jak nisko potrafią zejść z basem i jak świetnie jest on kontrolowany [w porównaniu do tego, co słyszałem do tej pory]. I właściwie kupiłbym takie Grado, ale niestety po kilkunastu minutach mocno czułem ten docisk do uszu.

 

Ech, rozpisałem się :P jakieś propozycje macie może?

Edytowane przez Etheriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak noszone z kablem za uchem, to coś z pary Audeo PFE012 (byle w zestawie były szare lub czarne filtry) lub VSonic GR07.

Jeśli wolisz klasyczne noszenie (żeby nie wadziły o okulary), to Zero Audio Tenore lub Singolo (niedługo powinny być w Polsce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ciekawe co byś powiedział na RHA Audio MA750i. Słuchawki dość specyficzne jeżeli chodzi o bas ale może . Polecam też (jak wszystkim), wybrać się na odsłuchy do sklepu mp3store jak masz blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ciekawe co byś powiedział na RHA Audio MA750i. Słuchawki dość specyficzne jeżeli chodzi o bas ale może . Polecam też (jak wszystkim), wybrać się na odsłuchy do sklepu mp3store jak masz blisko.

Z opisu wynikają na bardzo ciekawe, ale fajnie by było je odsłuchać pierw, bo nie jestem pewien jak mi podejdzie ta "cyfrowa" góra. Wczoraj chciałem zrobić odsłuchy w mp3store w Gdańsku ogólnie, ale niestety, sklep czynny do 15ej był tego dnia :(

 

Jak noszone z kablem za uchem, to coś z pary Audeo PFE012 (byle w zestawie były szare lub czarne filtry) lub VSonic GR07.

Jeśli wolisz klasyczne noszenie (żeby nie wadziły o okulary), to Zero Audio Tenore lub Singolo (niedługo powinny być w Polsce).

Dzięki! Znalazłem jednego sprzedającego PFE012 w Gdańsku, może uda mi się z nim spotkać i zrobić małe odsłuchy. I osobiście lubię zakładane za ucho, ponieważ okazyjnie gdy zaczepię o kabel to nie wylatują mi momentalnie z ucha :P

I z ciekawości - czemu Tenore? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności