Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne zamknięte do sony nwz x-1060 na ulicę


AdrianSkowronski

Pytanie

Witam Wszystkich.

jestem na Waszym forum nowy.

Mam na imię Adrian, odkurzyłem swojego starego grajka, sony nwz x-1060 (miałem go wymienić na coś lepszego, co odtwarza również FLAC, ale bateria jeszcze dobra), używałem do niego seryjne dokanałówki Sony, dodane do zestawu, jak również Shure SRH840, oraz bardzo krótko koss porta pro.

 

Teraz potrzebuję słuchawki nauszne, najlepiej zamknięte na ulicę.

Budżet niestety mały.. maksymalnie 400zł..

 

Słucham głównie rock, trochę pop.

Bardzo odpowiada mi brzmienie z posiadanymi shure.

Jednak potrzebuję czegoś mniejszego, mniej rzucającego się w oczy.

 

Niestety nie jestem znawcą w tej materii, ale lubię dobrą jakość dźwięku.. Jeśli to możliwe z taką kwota..

Podam kilka typów, które bardzo mi pasują wizualnie, jednak żadnych z nich jeszcze nie odsłuchiwałem, są one coś warte? Czy lepiej szukać czegoś zupełnie innego?

 

1. http://www.mp3store.pl/article/cresyn-axis-c555h-black-ean.8808323004512,2012201049939163036.html

2. http://www.mp3store.pl/article/marshall-sluchawki-major-ii-calkowicie-czarne-ean.7340055311144,2015250851679161859.html

3. http://www.mp3store.pl/article/shure-srh-144e-ean.0042406402958,2014441179780122439.html

 

Fajnie, jakby się też ktoś wypowiedział, kto posiada/posiadał/słuchał X'a, ale będę też wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.

 

Jeśli za mało informacji podałem, to dopiszę, w razie potrzeby.

 

Z góry dziękuję za zainteresowanie się tematem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Te marshalle są baaardzo fajne do rocka.

Ja bym jeszcze posłuchał Noontec Zoro HDII i rozejrzał się za sennheiser momentum on ear - za 300 do wyrwania, a brzmienie przewyborne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja niedawno do swojego X1060 kupilem doki : Yamaha EPH-100.

Graja wysmienicie.

Znacznie lepiej niz SRH840 ktorych sie niedawno pozbylem.

Do tej kwoty nie moge za duzo polecic - drozsze owszem ;).

 

Jednak pamietam ze wysmienicie X gral z Philips Fidelio M1 (sluchalem 1 wersji - tansza wersja Momentum dla mnie.Mozna bylo wyrwac do 3 stow a brzmienie naprawde soczyste i czyste).

Edytowane przez Art-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki Wielkie za szybkie odpowiedzi, przyjrzę się propozycjom i postaram się poszukać je w sklepach, żeby móc chociaż szybko odsłuchać.

Mam saturn pod nosem, kiedyś widziałem tam marshalle, chociaż je uda mi się szybko sprawdzić.

No niestety..wiem, że kwota niska, ale no nie mogę teraz pozwolić sobie na coś droższego. Rodzina się rozrasta.. itd..

Edytowane przez AdrianSkowronski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

MOE i Sony X to słabe połączenie one potrzebują czegoś mniej ocieplonego , świetnie graja np z Vedia V39 , nieźle z FiioX5 z EQ . Art-S a co za wynalazek ten Magnat LZR ? Podpinasz je do Soniaka ?

Edytowane przez Robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

MOE i Sony X to słabe połączenie one potrzebują czegoś mniej ocieplonego , świetnie graja np z Vedia V39 , nieźle z FiioX5 z EQ . Art-S a co za wynalazek ten Magnat LZR ? Podpinasz je do Soniaka ?

Magnat LZR 765 tak podpinam do Sony X i graja bardzo dobrze.

Marka Magnat dotychczas powinna byc Ci znana chocby z glosnikow ... a teraz zrobili cala serie sluchawek.

Mialem "alergie" ma nauszne sluchawki a te nie dosc ze leza na uszach jak marzenie to swietnie takze graja.

 

 

 

Edit: Kolega ma racje ze X lubi ocieplone sluchawki.Obecnie slucham na B&W P7 + Yamahy + Magnaty i kazde polaczenie uwielbiam.

Na tyle lubie ciagle Xa ze rozczarowal mnie Fiio X5 (1gen) i czekam na cos nowego a teraz sa fajne grajki i moze wreszcie zmienie na C4, Teaca lub X7.

Dodam ze jak posluchalem leb w leb SRH840 a P7 to widac bylo wady 840tek ze pady plytkie, ze ciezkie i spaduja z glowy, ze graja blisko klaustrofobicznie i ze maja pik na sopranach ktory piluje po uszach ... dzwiek marmoladowy - poczulem roznice jakosci dzwieku.

 

Napisalem do kolegi z salonu Top HiFi ale Yamah juz nie maja ja kupilem za 300zl.Widze ze sa na allegro.

Polecam je jest watek na forum swietnie graja naprawde za ta cene naprawde wybitnie pasuja do Xa.

Edytowane przez Art-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności