Skocz do zawartości

Creative Muvo 512 Mb


agula

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem! Mam Creativ'a MuVo TX 512 MB. Właczam, pojawia się napis Creative, potem MuVo TX i... wyłącza się! Czasem uda mi się za chyba setną próbą go włączyc, ale wtedy zdarza się, że wyłącza się w trakcie słuchania. Sformatowałam go, ale to nic nie pomogło... Czy ktoś jest mi w stanie pomóc?? Błagam!!! :(

 

Moje GG: 2844175 lub tu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam! Mam problem! Mam Creativ'a MuVo TX 512 MB. Właczam, pojawia się napis Creative, potem MuVo TX i... wyłącza się! Czasem uda mi się za chyba setną próbą go włączyc, ale wtedy zdarza się, że wyłącza się w trakcie słuchania. Sformatowałam go, ale to nic nie pomogło... Czy ktoś jest mi w stanie pomóc?? Błagam!!! :(

 

Moje GG: 2844175 lub tu na forum.

Próbowałeś wyciągać beterie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem! Mam Creativ'a MuVo TX 512 MB. Właczam, pojawia się napis Creative, potem MuVo TX i... wyłącza się! Czasem uda mi się za chyba setną próbą go włączyc, ale wtedy zdarza się, że wyłącza się w trakcie słuchania. Sformatowałam go, ale to nic nie pomogło... Czy ktoś jest mi w stanie pomóc?? Błagam!!! :(

 

Moje GG: 2844175 lub tu na forum.

Próbowałeś wyciągać beterie?

Ja mialem podobnie , po wyciagnieciu bateryjki wlaczal sie i owszem , ale wywalal komunikat " File System Error " Tak wiec obawiam sie , ze sprzet poszedl do piachu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem z tym, ze ja posiadam zen v plus. tez nie chce sie wlaczyc. mialam go podlaczonego do kompa i usuwalam pliki, niechcacy wylaczylam komputer i od tamtej pory moj player nie chce sie wlaczyc. nie wiem co do cholery jest. a mam go od niecalego miesiaca... moze mi tez ktos moglby pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że schemat sie powtarza... Jak miałem MuVo TX SE to pewnego dnia sie najzwyczajniej... nie włączył. Mam nadzieje że Zen Nano tak nie skończy... Ale w takich przypadkach chyba wymieniają odtwarzacze na nowe, nieprawdaż?

Jezeli ma sie gwarancje to zazwyczaj wymieniaja (to do Clouda). Badnewz mial podobny problem: powiedzieli mu, ze jego odtwarzacz sie usmazyl od zbyt czestego sluchania muzyki... ale wymienili mu go.

 

Zycze szczescia posiadaczom Muvo i Zen Nano - przyda wam sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, rachunek mam głęboko schowany więc odtwarzacz jeszcze z rok mi posłuży... mógłby sie usmażyć na miesiąc przed wygaśnięciem gwarancji, żeby mi go wymienili :) Czas zacząć odkładać pieniążki na niezniszczalny T10... :rolleyes:

 

W każdym razie jeśli Zen Nano też mi padnie, to już nigdy nie kupie sobie żadnego produktu Creative'a i utwierdze sie w przekonaniu że to ****o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh ja ciagle jeczalam, ze chce dostac irivera, a i tak mam co innego (gownianego zena). po niecalym miesiacu uzytkowania oddalam na gwarancje i musze czekac 2 tygodnie ;/ (nie wiem, czemu nie moga od razu wymienic na nowego)

btw. czy 512 mb to nie jest dla was za malo? ja mam 1gb i mi nie starcza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zależy od odtwarzacza i tego ile może - bo jak ktoś ma IAudio to może np. sobie trzymać muze w FLAC albo z jakimś nieziemskim bitratem, co ma spory wpływa na ilośc zajmowanego miejsca

Teoretycznie tak, ale biorac pod uwage oplacalnosc losslesow nie ma powodu by z nich korzystac na portable playerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pisze pierwszy raz bo mam problem. Otoz prubowalem zainstalowac nowe oprogramowanie ( mp3 wylaczal sie przedtem sam). Po probie pokazal mi sie jakis error (ktos juz pokazywal go na tym forum) Sprubowalem zupdatowac go MuvoUSB2PCFW_LF_1_21_03 tym i poszlo. NIe pokazal sie zadny error wszystko ladnie ale mp3 dalej sie nie wlacza ( tym razem wogle ) . Co robic?? Prosze pomozcie!! najlepiej na gg: 3538213

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
mam podobny problem z tym, ze ja posiadam zen v plus. tez nie chce sie wlaczyc. mialam go podlaczonego do kompa i usuwalam pliki, niechcacy wylaczylam komputer i od tamtej pory moj player nie chce sie wlaczyc. nie wiem co do cholery jest. a mam go od niecalego miesiaca... moze mi tez ktos moglby pomoc?

 

Ja również mam taki problem z zen v plus. Czy można z tym cos zrobic?? czy da sie go wlaczyc. problem pojawil sie w czasie zgrywania przez przypadkowo odlaczony kabel od kompa. prosze o pomoc. z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

JAK NAPRAWIĆ MuVo

 

 

parę razy mi się wykrzaczył (2 razy po przydzwonieniu na włączonym w chodnik, raz po przytrzymaniu ponad godzinę w gnieździe USB, które go ostro nagrzało) - zaczynał się wyłączać, czasem sam robił sobie pauzę. Co zrobiłem? format odtwarzacza i instalacja nowego firmware'u, nowy nie musi być nowszy niż obecnie używany, może być ten sam lub starszy

 

a jeśli nie pomoże?

 

jakiś czas temu w ogóle nie chciał się włączyć, wkładam u kumpla do kompa - zawiesiłem mu eksploratora Windows, potem wkładam u siebie - raz zawiesiłem od razu, drugi raz przy próbie formatowania przez eksplorator. Postawiłem już na nim krzyżyk, ale postanowiłem spróbować jeszcze jednego sposobu - wchodzimy do konsoli i formatujemy go z konsoli, pamiętając o FAT32. Następnie postępujemy jak w powyższym punkcie - instalacja nowego firmaware'u Efekt? Działa! Ale się wtedy ucieszyłem :D

 

 

A jeśli dalej nie działa?

 

To już nie wiem - być może uszkodzeniu uległ nie firmware lub dane w pamięci, tylko elektronika. Pewnie da się to naprawić o ile się stwierdzi co konkretnie nie działa. Przy obecnych cenach odtwarzaczy, odtwarzacza, który ma ponad rok (czyli już po gwarancji) nie opłaca się naprawiać, już lepiej kupić nowy. Nowszy odtwarzacz warto oddać na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności