Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do 600 zł


Dudus8

Pytanie

Witam serdecznie.

Poszukuję słuchawek nausznych.

Słuchawki będą podłączone do komputera- karta dźwiękowa Asus Xonar Dx.

Później pewnie zmienię na jakąś lepszą kartę że wzmacniaczem słuchawkowym.

Słuchawki przeznaczone do muzyki głównie pop ewentualnie coś klubowego.

Nie wiem, czy lepsze będą zamknięte, czy otwarte?

Lubię sobie wieczorami przy komputerze posłuchać głośniej muzyki a nie chce nikomu przeszkadzać dlatego poszukuje słuchawek ☺

 

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy dla tego pytania

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

 

Panowie, czyli lepiej brać słuchawki za 500 czy zestaw za 1000 zł?

Chlopie, zainteresuj sie K550, bo M50-ki pod wzgledem dzwieku i wygody uzytkowania, zwyczajnie nie maja startu do nich.

 

Zescie sie tak uparli na te M50, ze zadnych innych nie uznajecie, a daje glowe, ze autorowi bardziej podpasuja AKG z Fiio E12 i wlaczonym bassbost-em do takiej muzy :D.

 

W klubowej muzyce M50-tki łykają AKG bez popity :P

 

W popie zależnie od preferencji różnie, ale tu faktycznie bym na AKG stawiał.

 

Wygodę stawiam na równi, bo niby K550 mają większe pady, ale za płytkie na moje uszy jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

 

Panowie, czyli lepiej brać słuchawki za 500 czy zestaw za 1000 zł?

Chlopie, zainteresuj sie K550, bo M50-ki pod wzgledem dzwieku i wygody uzytkowania, zwyczajnie nie maja startu do nich.

 

Zescie sie tak uparli na te M50, ze zadnych innych nie uznajecie, a daje glowe, ze autorowi bardziej podpasuja AKG z Fiio E12 i wlaczonym bassbost-em do takiej muzy :D.

 

W klubowej muzyce M50-tki łykają AKG bez popity :P

 

W popie zależnie od preferencji różnie, ale tu faktycznie bym na AKG stawiał.

 

Wygodę stawiam na równi, bo niby K550 mają większe pady, ale za płytkie na moje uszy jednak.

 

Aaaa.. w zyciu Panie, chyba nie sluchales K550 z Fiio e12 z podbiciem basu, doslownie leb urywa, Karmazynowy potwierdzi, sam byl w szoku :P. Na dodatek M50-ki

nie zejda tak nisko, nie maja takiej przestrzeni i otwartosci dzwieku, a komfort bez porownania na plus dla K550, nawet jak M50-kom zalozyc welury od DT250 :).

K550 wydają się całkiem spoko, a ewentiualnie K551?

Ten Fioo też wydaje się super;)

K551 tez sa spoko, ale zeby zagraly z wykopem, to trzeba im wymienic ten... kabelontek, przez ktory dzwiek jest jasny, chudy i nie nadaje sie do rozrywkowej muzy ;).

Natomiast K550 juz w stock-u maja dobry kabel i graja tak, jak K551 zrekablowane, wiec jezeli nie chcesz sie bawic w rekabling, lub nie masz zdolnosci lutowniczych, to

najprosciej bedzie od razu przystartowac do K550.

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie neguję K550, stawiam je na równi z M50

 

Ale ATH z padam HM5 są bardzo wygodne, a i mam wrażenie, że przez odsunięcie całej słuchawki od ucha nieco przestrzeń się powiększa. Przegrywa pod tym kątem z AKG, ale jest na tyle fajnie, że micha się cieszy sama :)

 

M50x ma zalety w postaci składania i odpinanego kabla :)

Ale jak do domu mają być to to żaden atut niby

 

Wysłane z mojego XT1032

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak. Pomoże. Ja bym te dwie stówy zainwestował w bilet w obiestrony i wybrał się do dużego miasta odsłuchać i kupić coś do 6 stów :)

Czyli rozumiem, że najbardziej opłaca się kupić słuchawki do 600 zł?

Nie opłaca się dokładać i kupić coś za powiedzmy 800-1000 PLN?

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1000 zmienia postać rzeczy. W nowych między 600 a 800 prawie nic się nie dzieje. Ale nadal zalecam odsłuch. Padło trochę propozycji. Wypadałoby sprawdzić. Niekoniecznie różnicę zauważysz między takimi za 300 a takimi za 600. Serio mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Popieram kolegę Hajzera.Jedynie bezpośrednia konfrontacja słuchowa da jakikolwiek pogląd na preferencje brzmieniowe. Umów się na odsłuch w najbliższym punkcie mp3store (lub innego znanego Ci punktu audio), postaraj się aby przygotowali jak najszersze spectrum brzmieniowe sprzętu i jazda.

Cokolwiek tu koledzy nie wymienią i tak nie da to pojęcia jak gra.

Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności