Skocz do zawartości

Philips She9500


Thai Fighter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja jeszcze a'propos kol. macaron2004 - dostałem słuchawki wraz z kartą gwarancyjną, natomiast moją uwagę zwrócił fakt, że nie ma tutaj żadnego dowodu zakupu (ktory wydaje mi się, że jest nieodzowny do uznania gwarancji). Może ktoś rozwiać moje wątpliwości?

 

Pozdr.

 

 

Mi odpisali że do karty gwarancyjnej nie potrzeba dowodu zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy SHE9500 są dużo większe od Epów?? Czy wygoda stoi na równie wysokim poziomie. Przeczytałem cały ten wątek i opinie były czasem sprzeczne. W jednej części postu, że wygodne, w innej, że nie za bardzo. jak to jest?? Dodam, że uważam, iż EPy są najwygodniejszymi słuchawkami jakie miałem w/na uszach. Bez problemu leżałem w nich na boku, nie odstawały, są malutkie, wprost idealne. Niestety popsiuły się przy jacku. Próbowałem zmienić wtyczkę, ale się nie udało :(

 

Czy dźwiękowo naprawdę miażdżą EPy?? Chyba jestem jeszcze noobowato-początkującym żółtodziobem, bo mi się dźwięk Epków podoba(ł). Nie jest rewelacyjny, ale słucha(ło) się przyjemnie.

 

Kolejne zapytanie. jak SHE będą współpracować z iAudio G3?? Player chyba jest dość jasny, w końcu biały (ale mi się żart udał :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy SHE9500 są dużo większe od Epów?? Czy wygoda stoi na równie wysokim poziomie. Przeczytałem cały ten wątek i opinie były czasem sprzeczne. W jednej części postu, że wygodne, w innej, że nie za bardzo. jak to jest?? Dodam, że uważam, iż EPy są najwygodniejszymi słuchawkami jakie miałem w/na uszach. Bez problemu leżałem w nich na boku, nie odstawały, są malutkie, wprost idealne. Niestety popsiuły się przy jacku. Próbowałem zmienić wtyczkę, ale się nie udało :(

 

Czy dźwiękowo naprawdę miażdżą EPy?? Chyba jestem jeszcze noobowato-początkującym żółtodziobem, bo mi się dźwięk Epków podoba(ł). Nie jest rewelacyjny, ale słucha(ło) się przyjemnie.

 

1.She są ogromne w stosunku do epków.

2.Mam małe ucho, wystają trochę i trochę uwierają.

3.Przy she epy ssą pałe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sumie wygoda i funkcjonalność stoją na równi z dźwiękiem, a może go przewyższają w hierarchii. ja muszę się czuć dobrze, używając sprzętu. Dlatego jestem zakochany w EPach. Są hiper wygodne. Nic mnie nie boli nawet po całodniowym słuchaniu kilka godzin. Dlatego nie jestem pewny SHEów.

 

Czy dźwięk mi to zrekompensuje?? oto jest pytanie. mam nadzieję, że nei retoryczne :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sumie wygoda i funkcjonalność stoją na równi z dźwiękiem, a może go przewyższają w hierarchii. ja muszę się czuć dobrze, używając sprzętu. Dlatego jestem zakochany w EPach. Są hiper wygodne. Nic mnie nie boli nawet po całodniowym słuchaniu kilka godzin. Dlatego nie jestem pewny SHEów.

 

Czy dźwięk mi to zrekompensuje?? oto jest pytanie. mam nadzieję, że nei retoryczne :rolleyes:

 

EPki są wygodniejsze. Ten kto wymyślił ten durny sztywny kawałek czegoś przy samej słuchawce w ramach zabezpieczenia kabla powinien za kare do końca zycia w nich chodzić. Ale rekompensują tym, że nie wywołują ciśnienia w uchu - mnie to na przykład przeszkadzało bardzo. Dźwiękowo zupełnie 2 zupełnie różne rzeczy, bezpośrednio nie porównywałem, ale miałem jakiś czas epki, teraz mam she i za nic na świecie nie zamieniłbym się w z powrotem ;)

 

Jeżeli komfort jest dla Ciebie kluczowy to może JVC FX33 albo Panasonic RP-HNJ300 ? W she może Ci jeszcze kabel przeszkadzać - asymetryczny, niezbyt udany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komfort jest dla Ciebie kluczowy to może JVC FX33 albo Panasonic RP-HNJ300 ? W she może Ci jeszcze kabel przeszkadzać - asymetryczny, niezbyt udany.

 

prawdę mówiąc przyzwyczaiłem się do Y w EPach. W ogóle się do nich bardzo przyzwyczaiłem. Od wczoraj jestem zmuszony słuchać mojej E51 wraz ze stockowym zestawem słuchakowym. Nie dość, że nei mogę się przywyczaić do asymetryka, to jescze tak cholernie uwierają w uszy, że z przyjemności słuchania muzyki nici. Po 15 minutach ból jest nie do wytrzymania. Do tego basu brak, telefon szumi, po prostu męka. I nie mam na czym słuchać mojesgo G3. Tragedia.

 

W EPach żadnego nieprzyjemnego ciśnienia nie czułem. Albo czułem tylko mi to nie przeszkadzało. Prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie sprzętu jeszcze wygodniejszego niż 630 :D W sumie polubiłem ich bas. Tak miło rozlewa się po całości pasma. Średnica i góra trochę na tym cierpią, ale jakoś nie narzekałem. Czy w takim razie SHE mają rację bytu w moich uszach?? ;)

 

Mówiłeś Goras o tych HNJ i FX. Czy sprosatją one moim wymaganiom, co do wygody?? Jak stoją dźwiękowo?? Pierwszy raz o nich w ogóle słyszę.

 

Jest jeszcze sprawa...cena. SHE wyjdą jakieś 70 zł, HNJ lub FX więcej, EPy niecałe 50 zł. W których słuchawkach stosunek cena/jakość jest najlepszy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilkudniowym użytkowaniu she 9500 i z5 doszedłem do wniosku, że: Bas jest twardy (jest chropowaty i dudniący) i bardzo męczy uszy, scena jest strasznie ściśnięta jakby wokalista siedział na gitarzyście, dźwięki są jakby blade wyprane z barwy - bez życia. Wszystko jest takie suche i nienaturalne, inaczej to połączenie do Metalu i Hard-Rocka jest po prostu postne jak smalec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności