Skocz do zawartości

Philips She9500


Thai Fighter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I tak się martwiłem kiedy dojdą słuchawki. Były wczoraj, ale oczywiście listonosz nawet nie dał znać domofonem, że paczka jest tylko od razu awizo do skrzynki. W związku z tym do odbioru dopiero w poniedziałek.

 

To taka informacja dla tych osób, które by się wahały lub zastanawiały jak szybko macaron wysyła słuchawki. Wyszło podobnie jak innym osobom, 3 dni z Wrocławia do Gdańska od momentu kliknięcia na opcję "Kup teraz". :)

 

W końcu będę miał jakieś porównanie, bo na razie to ja nawet szumów na stockach nie słyszę hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak działają w połączeniu z meizu m6?

 

miałem do tej pory sennki mx450, ale się popsuły

 

teraz skłaniam się w kierunku do kanałówek, bo nie chce zagłuszać tramwajów pchełkami i słuchać razem z innymi pasażerami :D

 

przyznam się szczerzę, że nie mam zaufania do marki philips, ale już raz zaufałem ludziom tutaj (kupno meizu) i jestem zadowolony

 

czy philipsy zagrają podobnie/lepiej?

 

więc czy warto do meizu? krążą opinie ze jest basowe (ja nie mam porównania do innego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak grają ładnie. Ale w pewnym sensie przypominają mi pchełki od K700i - są ciemne, ale mają środek i cos co jest charakterystyczne. Ze tak powiem grają płasko jak stół, zero tego surround, życia sceny pomimo otwartej konstrukcji, ale sama charakterystyka tych słuchawek zdecydowanie jest warta tych 60 PLN a nawet i wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Mam pytanie: nie ma żadnych przeciwwskazań co do używania SHE9500 przy zwykłym wyjściu audio od PCta (czy to od notebooka, czy desktopa)? Wydaje mi się, że sygnał wychodzący z karty dźwiękowej nie powinien być zbyt mocny dla słuchawek, aczkolwiek wolałbym się upewnić, co by nie ugotować świeżo wydanych 60 zł. ;)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bushido - tylko uważaj, ja w podobny sposób skróciłem sobie kabel od ep-630. Potem przy przecinaniu taśmy przypadkiem naciąłem kabel :x

 

Dzięki za poradę. Ale najlepsza sytuacja dotycząca przecięcia kabla przydarzyła mi sie podczas ich rozpakowywania. "Ku*wa to jest dosłownie przyklejone do plastiku!" kolejna myśl "A może to przeciąć?" kolejna myśl "kurde czytałem na forum, że łatwo jest uszkodzić słuchawki podczas rozpakowywania. Rozwalenie słuchawek w pudełku to by było ku*wa coś". Pomęczyłem się 10min z otworzeniem i rozwaliło mnie to co zobaczyłem. W miejscu w, którym chciałem przeciąć był kabel w poprzek. "Dobrze jest czytać forum". Takim oto sposobem, nieomal pozbawiłem się nowych słuchawek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności