Skocz do zawartości

Mpower E70


Gość M.M.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

irivery sa raczej najlepsze, w podobnej cenie co ten Mpower...hmmSansa m240 1 GB jakies 150 zł i w ogole Sansy...
Wiesz ja też szukam odtwarzacza, jestem raczej laikiem w tych sprawach. Poczytałem teraz troche o tym playerku (Sansa m240) tylko jednego mi brakuje. Z tego co widzę nie posiada radia, a na tym tez mi zalezy :(. Moze polecisz cos innego w tej cenie i tak dobrego jak m240 ?Na te stronie, którą Ty czy ktoś tam podał znalazłem strasznie tanio tego playera: tutaj --->LINKPozdrawiam
Oczywiście, że jest godny polecenia. A dlaczego miałby być zakwalifikowany jako no-name? Bo jest z Chin i ma duży ekranik? Przecież nie ma on nic wspólnego z tzw. "mp4".
A co to jest jak nie mp4 ??? odwarza pliki mp4,avi itp itd więc to nie mp3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest jak nie mp4 ??? odwarza pliki mp4,avi itp itd więc to nie mp3

Nie. To jest po prostu przenośny player odtwarzający kilka formatów (stratnych i bezstratnych) audio oraz video (także w formacie avi). Te potoczne nazewnictwo "mptrójka", "mpczwórka" może naprawdę doprowadzić już do szału :P Generalnie nazwę "mp4" zostawmy po staremu dla wynalazków z Allegro. Playery mające rzeczywiście coś wspólnego z formatem mp4 to raptem niektóre iPody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to Meizu M6 można dać do miniPMP a nie mp4. Podaj mi jednego poważnego producenta który ma napisane gdzieś mp4, czy to na stronie czy na odtwarzaczu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to Meizu M6 można dać do miniPMP a nie mp4. Podaj mi jednego poważnego producenta który ma napisane gdzieś mp4, czy to na stronie czy na odtwarzaczu. :)
link do mojego posta, w którym wkleiłem 2 opisy ze stron o Meizu m6 --> link

 

OK już jestem w pełni uświadomiony. Wszedłem na stronę producenta i tam nie ma nic zwiazanego z nazwą MP4, linka dał mi pewien gość na forum Pozdrawiam !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość rootix, woda, mózg, Apple:)

Hey Ho Witam ponownie :P niestrudzonych poszukiwaczy taniego odtwarzania. Nareszcie znalazł się ktoś kto potwierdził moją pierwszą wypowiedź "Serwisant" dzięki ;) Wasze historie są niezwykle wzruszające, a co niektórzy porazili mi oczy ortografią do tego stopnia, że idę jutro to okulisty :ph34r: . Odnośnie muzyki to nie da się już naprawdę mądrego doradzić oprócz telefonu. Na pewno każdy z was użytkuje telefon komórkowy albo nawet kilka. Jak chcecie zaoszczędzić to sprzedajcie co tam macie i kupcie sobie coś ze stajni SE WSeries albo Nokie 52/5300, 3300 bądź inne zabawki gsm/wcdma z możliwością odtwarzania muzy, przecież tego typu sprzęt ma wymuszone zastosowanie dobrej elektroniki i zawsze wymienne akumulatory z możliwością zakupienia o rozszerzonej pojemności i do tego jeszcze można strzelić fotę spalonego kumpla albo nagrać film jak kumpel przewraca się do ogniska. jeśli chodzi o filmy to wiele z już nie drogich modeli odtwarza je tak po prostu w formacie mp4 :blink: cuda nie?? Niech nikt nie wyjeżdża z cenami bo jak się każdy dobrze zastanowi i poszuka to znajdzię tanio fajny equipment. A jak nie to abonament, kokosy to nie są i pogadać można :D Tak P.S to za dwa miesiące święta można zacząć przypominać bliskim co się chce dostać pod chojak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I znowu uderza z niebios wiedza i wszechstronne doświadczenie niektórych użytkowników tego forum na temat WSZYSTKICH chińskich odtwarzaczy. Do tego potrafią przepowiadać przyszłość niczym wyrocznia.

 

Jak stary preacher: "...zstąpił z góry i rzekł, to oni są pomazańcami bożymi i wszelką mądrością swą nad ludzkością będą mieć władzę, albowiem posmakowali krwi upadłych aniołów i skradli miecz Abaddona by zagłądę siać wśród faryzeuszy..." Księga Empetriusza, roz. 1, fr. 25 :lol:

 

itd... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu uderza z niebios wiedza i wszechstronne doświadczenie niektórych użytkowników tego forum na temat WSZYSTKICH chińskich odtwarzaczy. Do tego potrafią przepowiadać przyszłość niczym wyrocznia.

Nie wszystkich chińskich a tzw "mp4" a to delikatna różnica :lol: To że akurat Tobie jakiś jeden się nie rozpadł i nie słyszysz różnicy pomiędzy nim a czymś innym to nie znaczy że tej różnicy nie ma między dowolnymi innymi playerami i że wszystkie "mp4" są w dodatku extra wykonane. To raczej takie zachowanie można nazwać zaślepieniem i porównać do zaślepionego kaznodziei wygłaszającego swoje "jedyne słuszne" racje ;)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/S1_MP3_Player

http://en.wikipedia.org/wiki/Chinese_MP4_player

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze sam siebie hipokryzujesz.

Po drugie nigdy nie wychwalałem jakości chińskich odtwarzaczy MP3.

Po trzecie hasła, do których linki załączasz do swojej wtórnej już i odgrzewanej niczym bigos wypowiedzi przeczytałem zanim straciłeś swój obiektywizm na rzecz wpojonej ci tutaj fachowej idei za, którą poszedłeś zniewolony przez posiadających po 10 odtwarzaczy i 20 par słuchawek kupionych nierzadko za kieszonkowe nabzdyczonych i rozpieszczonych dzieciaków, które co nowy odtwarzacz zmieniają swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze sam siebie hipokryzujesz.

Po drugie nigdy nie wychwalałem jakości chińskich odtwarzaczy MP3.

Po trzecie hasła, do których linki załączasz do swojej wtórnej już i odgrzewanej niczym bigos wypowiedzi przeczytałem zanim straciłeś swój obiektywizm na rzecz wpojonej ci tutaj fachowej idei za, którą poszedłeś zniewolony przez posiadających po 10 odtwarzaczy i 20 par słuchawek kupionych nierzadko za kieszonkowe nabzdyczonych i rozpieszczonych dzieciaków, które co nowy odtwarzacz zmieniają swoje zdanie.

1. Co to znaczy "hipokryzować"? w języku polskim nie ma takiego słowa ;)

2. A to dlaczego? Ja tam wychwalam np. Meizu. Czysty Chińczyk i do tego dobry.

3. Jakbyś je przeczytał i zrozumiał to nie waliłbyś takich wypowiedzi:

I znowu uderza z niebios wiedza i wszechstronne doświadczenie niektórych użytkowników tego forum na temat WSZYSTKICH chińskich odtwarzaczy.

Nikt tu nie wypowiada się o WSZYSTKICH chińskich odtwarzaczach, że są takie czy inne (w domyśle złe), piętnuje się tzw odtwarzacze "mp4" i s1mp3, a jakiej są one jakości (bez rozróżniania na "marki", wszak robi je kilka czy kilkanaście fabryk na podobnych platformach sprzętowych, typu np. Actions czyli nawet zwykle nie przyzwoity chiński Rockchip tylko najtańsze dostępne g****, z kilkoma wzorami obudów do wyboru i logami swoich klientów) to chyba widać i słychać.

Więc o co tak zajadle walczysz skoro dobrze wiesz, że te konkretne dwie kategorie playerów są delikatnie mówiąc kiepskie? Że mamy traktować ich "marki" oddzielnie? Jaki to ma sens? Bo nagle którejś z tych firm przyjdzie do głowy wyprodukować wreszcie coś dobrego i pewnie to przegapimy? :lol:

straciłeś swój obiektywizm na rzecz wpojonej ci tutaj fachowej idei za, którą poszedłeś zniewolony przez posiadających po 10 odtwarzaczy i 20 par słuchawek kupionych nierzadko za kieszonkowe nabzdyczonych i rozpieszczonych dzieciaków, które co nowy odtwarzacz zmieniają swoje zdanie.

Tak, zniewoliło mnie stado dzieciaków. Jestem głuchy i ślepy, do tego nie potrafię myśleć, dlatego kupiłem sobie markowy playerek za kosmiczną kwotę 90zł i słuchawki Kossa za drugie tyle. Zrobiłem to bo forum wessało się w mój mózg i powiedziało "chińskie mpczwórki są do dupy!" i posłuchałem.

PS. Żałujesz komuś posiadania 10 odtwarzaczy i 20 słuchawek? Jeśli go stać i ma taką ochotę to co w tym złego? A jakby kupił 10x"mp4" to by było lepiej. Ale przecież Ty też nie wychwalasz chińskich odtwarzaczy. Więc o co Ci chodzi? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś się nie domyślił jest to neologizm stworzony na bazie słowa hipokryzja. Czy dla was k... trzeba pisać specjalne słowniki nowomowy, czy szkoła trwała zbyt krótko.

 

Nadal powtarzasz się tak jak jedni kretyni wzorem innych kretynów w sprawie platformy sprzętowej, która wg samozwańców zawsze działa tak samo. Jakby ktoś potrafił czytać i w skrajnym przypadku znał język angielski to z zamieszczonych w Wikipedii informacji dowiedziałby się, że możliwości samych układów Actions są sterowane przez firmware. Jeśli oprogramowanie jest wadliwe to całą elektronikę szlak trafia. Nic bardziej oczywistego.

 

Nigdy nie powiedziałem, że ktokolwiek na tym forum jest głuchy czy ślepy to jest wasza kwestia. Natomiast uważam, że kopiujecie swoje wypowiedzi jak opętani. Najbardziej popularną odpowiedzią albo wręcz kultową w waszym kółku wzajemnej adoracji jest zdanie: "...to że ty nie słyszysz różnicy to nie znaczy, że jej nie ma..." Czytałem/słyszałem tę kwestię milion razy w tylu wersjach, że za każdym razem staje się coraz mniej wiarygodna.

 

Całkiem konstruktywnym feedback'iem był była by odpowiedź: "to, że ty/wy ją słyszysz/słyszycie nieznaczy, że ona rzeczywiście istnieje..."

 

Przetestowanie i zepsucie przez ciebie/was nawet 100 chińskich noname'ów nie daje tobie/wam podstaw do głupiego i kultowego już uogólniania. Jednak najbardziej miażdżą mi odbyt przepowiednie Neostradamusów tego forum na temat długości życia chińskich playerów, że już o licytacji który markowy odtwarzacz bardziej przypomina wiejską orkiestrę...

 

itd... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scumkill, dobra, jeżeli tego typu argumenty Cię nie przekonują, to mam dla Ciebie 2 inne:

 

1. Powiedz mi, ile z tych firm produkujących parówkowe odtwarzacze sprzedawane w hipermarketach, albo mp4 z allegro ma realne fabryki, przedstawicielstwa, jakiekolwiek certyfikaty jakości i najważniejsze z tego wszystkiego - serwisy? Może Ciebie bawi kupuwanie rzeczy niewiadomego pochodzenia, ale większości ludzi nie.

 

2. Jeżeli powyższy argument w połaczeniu ze wszystkimi poprzednimi nie wystarczy, to posiedź trochę na tym forum i poczytaj posty. Teraz jest świetny okres, bo codziennie odzywa się po kilka osób, którym padają tego typu zabawki. Z ludźmi możesz się spierać do upadłego, ale ze statystyką nie podyskutujesz. Sam poczytaj i zobacz, jak wielu ludziom tego typu sprzęty odmawiają posłuszeństwa po kilku dniach działania. To chyba niespecjalnie świadczy o ich jakości. Nam jest o tyle smutno, że za takie same pieniądze, a nieraz taniej, można dostać normalny markowowy, długo działający sprzęt, z firmy wiadomego pochodzenia posiadającą certyfikaty jakości i serwisy gwarancyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu skopiowana odpowiedź. <_< Już to gdzieś czytałem.

 

Przecież to jest oczywiste, że jeśli jest to chińska masówa to nie znajdziesz autoryzowanego serwisu. Odtwarzacz jest na gwarancji jeżeli padnie ci w trakcie jej trwania odsyłasz go do sprzedawcy i on w ramach praw konsumenckich powinien zająć się sprawą serwisowania lub ew. wymiany.

 

Czytałem te pościdła zawiedzionych biedaków i wielu z nich grzebie coś przy firmware a potem się dziwi, że chińczyk padł. Przy ilości posiadających chińskie noname'y ta liczba jest bardzo skąpa...

 

Do czego zmierzam: nie podoba mi się głupie uogólnianie, ale oczywiście będąc po środku dyskusji (ponieważ oprócz mojego chińskiego badziewia posiadam także Sandisk Sansa e130) zauważam, także głupotę po drugiej stronie.

 

Fikcyjny przykład oddający całą groteskę sytuacji:

 

- Gość: Co sądzicie o tym MP4?

 

- MondryWłodek20: Kup se za te cene jakieguś Sandiska albo cuś, bo to ci padnie na drógi dzień dokładnie o godzinie 12:43.

 

- PięknyNarcyz: Nie kupuj Sandiska, bo mój kolega ma takiego znajomego, który zna takiego gościa który ma znajomego, któremu Sandisk e250 eksplodował elektrolitem z baterii w twarz co spowodowało uszkodzenie kilku nerwów twarzowych i koleś ma teraz cały czas minę jak Rambo strzelający z dwóch karabinów M60...

 

- DJ Wszechwiedzoncy: Kup se lepiej iRivera bendziesz miau morzliwość sterowania satelitom i podglondania siory swojego kumpla pod pryśnicem...

 

...itd. Zieeeew! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei bawią argumenty w stylu "to już słyszałem". Oczywiście można sobie kupić odtwarzacz typu noname i za każdym razem jak się zepsuje chodzić do sklepu, wykłócać się z ekspedientką, oddawać na gwarancje i czekać 2-3 tygodnie na otrzymanie nowego. Tylko po co, skoro za te same pieniądze można mieć coś, co działa?

 

Piszesz, że odsetek ludzi piszących o problemach z mp4 w stosunku do ogolnej liczby posiadaczy jest niewielki, ale weź pod uwagę, że 99% z nich nawet nie wie o tym forum albo nie chce im się pisać.

 

Powiedz mi, jakie argumenty przemawiają ZA kupnem odtwarzacza typu noname lub mp4. Jestem pewien, że potrafię zbić, jeżeli nie 100%, to 90% z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz czytaj powooooli i dokładnie argumenciarzu. Możę w końcu załapiesz wątek.

 

Nigdy nie namawiałem nikogo do kupowania jakiegokolwiek odtwarzacza. Nie jestem także żadnym sprzedawcą zasranych crap'ów z Allegro ani gdziekolwiek, bo brzydzi mnie handel i dzisiejsza etyka biznesu polegająca na wciśnięciu komuś byleczego za pomocą perfidnych kłamstw.

 

Chodziło mi o obalenie stereotypu i o nic więcej. Zrozumcie to wreszcie! Bądźcie k... poważni i nie wciskajcie ludziom pierdół i teorii, które spradzają się w znikomej ilości przypadków. Jeśli ktoś pyta się czy warto coś kupić nie piszcie mu "kupseto" tylko najlepiej zacznijcie takie pytania ignorować. Taka głupota kłuje w oczy obiektywnych ludzi i międzyinnymi dlatego nie zarejestrowałem się na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja Cię kompletnie nie rozumiem :). Obiektywizm to według Ciebie siedzenie cicho i nie pomaganie ludziom, którzy czasami po prostu naprawdę nie wiedzą co sobie kupić? :). Jakie stereotypy chcesz obalać, skoro sam twierdzisz, ze sprzęt o ktorym rozmawiamy to "crap"? Ja mam wrażenie, że Ty sam nie do końca wiesz o jaką sprawę walczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie stereotypy chcesz obalać, skoro sam twierdzisz, ze sprzęt o ktorym rozmawiamy to "crap"?

 

Znowu nie rozumie...

 

Chodziło mi o wciskanie ludziom byleczego OGÓLNIE, nie tylko o odtwarzacze.

 

Tragedia... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej pomagasz nasz mistrzu, do pięt Ci nie dorastamy :). Jak Ty byś pomógł, gdyby ktoś napisał do Ciebie emaila z pytaniem, czy to kupić, bo fajne? http://allegro.pl/item284405919_full_wypas...d_2_gb_247.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś sobie wymyślił... Czy to szczyt twoich możliwości grupowego przychlasta?

 

Z moich wypowiedzi wynika, że nie polecił bym niczego i powiedziałbym, żeby poszedł do sklepu sprawdził sobie kilka odtwarzaczy (markowych czy niemarkowych) i zobaczył który mu najbardziej odpowiada. Jeśli sprzedawca by mu odmówił takiej mozliwości to powinien się obrócić na pięcie i skierować się w kierunku drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja Cię obrażam? Bo zaczynają mnie denerwować Twoje teksty do mnie w stylu "argumenciarz" czy "przychlast". Mów tak sobie u siebie na podwórku, a nie do mnie.

 

Jeśli sprzedawca by mu odmówił takiej mozliwości to powinien się obrócić na pięcie i skierować się w kierunku drzwi.
Toś mu poradził rzeczywiście lepiej od ludzi z tego forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale muszę ci przyznać, że znalazłeś dobry przykład kretyna...

 

Ten opis możliwości miażdży mi odbyt... Odtwarza AVI. :lol: Zapomniał dodać małego szczeguliku w nawiasie (po konwersji na AMV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności