Skocz do zawartości

Test iBasso D14 Bushmaster


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecałem dawno, ale chciałem go posłuchać trochę dłużej :)

D14 to najnowsze słuchawkowe kombo iBasso. Co potrafi wyceniany na około 900 zł sprzęt o przydomku “Bushmaster”?

http://zakupek.pl/test/wzmacniacze/recenzja-ibasso-d14-bushmaster/

 

5.jpg

Edytowane przez maciux
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam niestety wersji 300 Ohm, ale z AKG K612 Pro dał radę, a to dosyć trudne słuchawki i wiele wzmaków sobie nie radzi z ich wysterowaniem. Z LCD-2 też było nieźle, jeśli chodzi o głośność.

 

WojtekC chwalił połączenie z DT990 600 Ohm - skuteczność mają chyba taką samą jak DT880, więc powinno być ok :)

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za test!

Mam podobne zdanie odnosnie dx90 i podlaczania do niego ampow... mi dopiero wlasnie aune B1 dal korzysc... ale i tak caly czas szukam...

 

Też się zgadzam co do B1 :) U mnie jeszcze fajnie zgrywał się Vorzuge VorzAMP, ale to też była kwestia "inaczej" niż "lepiej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Testowalem dzis D14 z Mee Pinnacle P1. Bardzo dobry dzwiek. Przy krotkim odslucu to zestawienie podobalo mi sie bardziej niz X5 II, Plenue D jako same grajki i Samsung S6+Aune B1. Slucalem tez krociutko Questyle, a AK380 byl rozladowany.

Jesli codzi o cene to przy dzisiejszyc standardac jest to baardzo udany produkt i zastanawiam sie nad zakupem. Przygotuje sie porzadniej na nastepny raz i poslucam na spokojnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DX80 jest według mnie równiejszy, mocniej zarysowany w średnicy i jednak rozdzielczość wyższa. D14 odebrałem jako sprzęt z większym kopem w basie, ale mniej analityczny, mniej bezpośredni w średnicy. Scena w DX80 też mocniejsza głębia. Jakościowo stawiam wyżej DX80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, bo dzis odslucalem oba grajki i zgadzam sie generalnie tylko, ze D14 byl nieco ciemniejszy i bardziej analityczny. Mial delikatna nalecialosc na gorze pasma taka taka Sabrowa i moze stad tez efekt rowniejszego DX80, ktory z kolei mial faktycznie mniejszy wykop na basie, ale sam bas rowniez bardzo ciekawy. Nietsty DX80 nie udalo mi sie zestawic w roli dac/ampa do telefonu, bo porownalbym na znanym repertuarze, ale moge sobie wyobrazic, ze bedzie nieco lepszy calosciowo. Braklo tak prozaicznej rzeczy jak wspolpracujacego kabelka OTG, podobnie dla Mojo. Licze na porzadna konfrontacje 3 urzadzen za 3 podejsciem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności