Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 200 zł.


CreetArts

Pytanie

Cześć, od 2 dni jestem posiadaczem słuchawek dokanałowych Brainwavz Alpha, ale dzisiaj przy ściąganiu pianek w celu założenia silikonów przypadkiem oderwałem ten magnes z środka lewej słuchawki. Po zastanowieniu się już teraz wiem, że nie warto kupować takich miernych jakościowo słuchawek (tylko jakościowo, bo dźwięk był moim zdaniem bardzo fajny, podoba mi się ten bass który tak uwidaczniają) i postanowiłem kupić nieco droższe słuchawki. Mam nadzieję, że doradzicie mi jakiś model do 200 zł. dobry do odsłuchu utworót z gatunku dubstep/d'n'b i niektórych kawałków typu Kanye West - Stonger, Wizz Khalifa - Black and yellow, Grits - My life be like itp. Jestem osobą aktywną i uprawiam sport, więc słuchawki muszą dobrze trzymać się w uszach i być po prostu komfortowe. Liczę na godne uwagi propozycje, które są lepsze jakościowo niż moje 2-dniowe słuchawki. ;)

 

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za wszystkie propozycje,

CreetArts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Może Zero Audio Carbo Tenore ZH-DX200-CT + Comply?
Sam posiadam taki zestaw i muszę powiedzieć, że spełnia Twoje wymagania.
Sam biegam i słucham podobnej muzyki do Ciebie.

Słuchawki dorwiesz u bigmarasa za 140zł + 9zł comply + wysyłka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie znam się na tym, ale myślę, że w tej półce cenowej dołożenie 60 zł. znacznie poprawia jakość słuchawek dlatego proszę o w pełni wykorzystywanie mojego budżetu. Poczytałem trochę i znalazłem informację,że słuchawki NuForce NE-700X mają fajny bass i bardzo dobrą izolację oraz bass nie dławi reszty dźwięków. Co o nich sądzicie? W tej cenie znajdę coś lepszego?

 

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Soundmagic E50 znacznie przewyższają mój budżet, więc nie czytałem o nich, bo i tak ich nie kupię. Soundmagic E10 mają grubszy kabelek, ale ja obchodzę się ze słuchawkami bardzo delikatnie i to dla mnie żadna zaleta. Chyba ostatecznie zdecyduje się na NuForce NE-700X, bo widzę same pozytywne opinie o ich dźwięku i słyszalnym fajnym basie. Poczekam jeszcze na inne propozycje, a potem się ostatecznie zdecyduję.

 

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bo było kilka rewizji tych słuchawek przypomnę. W starszych faktycznie potrafił padać kabel. Miałem 700M, miałem 700X, grają do dziś, choć podpinam je nawet pod mocne wzmacniacze stacjonarne. Gdy znajomy chciał raz przesłuchać 700M, tylko widziałem jak zaczynał kręcić potencjometrem w kierunku zakresów granicznych. Jeśli tak ludzie korzystać mają ze słuchawek, to nic mnie tu nie dziwi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Obie pary mam nadal, M jako słuchawki awaryjne, X jako poręczne doki gdy nie mogę użyć sprzętu pełnowymiarowego. Dosyć obszernie opisywałem u siebie:

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-nuforce-ne-700m/

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-nuforce-ne-700x/

 

Jedyna rzecz, jaka w obu mi osobiście przeszkadzała, to duży naddatek basu, którego nie jestem specjalnym entuzjastą. Lubię gdy ilościowo jest go dokładnie tyle, ile trzeba. Ale o tym również jest w podanych przeze mnie recenzjach ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności