Skocz do zawartości
  • 0

Różne modele słuchawek- jakie wybrać? m.in. takstar hd6000, magnat lzr


zbrojny1

Pytanie

Cześć. Szukam słuchawek nausznych.

Słuchawki będą wykorzystywane do słuchania muzyki, oglądania filmów na lapku (zintegrowana karta dźwiękowa), bądź słuchania muzyki z telefonu. Osobiście chciałbym coś z dobrym basem. Fajnie by było, aby miałby także dobre wygłuszenie dźwięków z zewnątrz.

Zastanawiam się nad kilkoma propozycjami (chciałbym przede wszystkim słuchawki wokółuszne, które posiadają mikrofon w kablu (nie jest to konieczne, ale wpłynie to na decyzję)).

Przeszukałem różne tematy i mam do was pytanie odnośnie wyboru spośród tych modeli:

- Takstar hd6000

- Magnat LZR 580 (korzystał ktoś? jakie opinie?)

- Monster DNA on-ear

- Noontec Zoro HD 2

- Samsung Level on-ear

- Focal spirit one

 

oraz bezprzewodowe (warto w ogóle na nie zwracać uwagę? czy to nie ta kwota, aby oczekiwać "dobre" brzmienie)

- Creative wp-380

- Jabra move wireless

 

Jeżeli macie propozycje jakiś modeli pisać, jak najbardziej poczytam.

Edytowane przez zbrojny1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja polecam za wygląd, spoko wyglądają... ... ... Jak chcesz coś więcej o nich to zapraszam: http://zakupek.pl/test/sluchawki/recenzja-takstar-hd6000/ , wątpię, że ktoś będzie się produkował po raz setny...

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja polecam za wygląd, spoko wyglądają... ... ... Jak chcesz coś więcej o nich to zapraszam: http://zakupek.pl/test/sluchawki/recenzja-takstar-hd6000/ , wątpię, że ktoś będzie się produkował po raz setny...

 

Rozumiem :D

Ale chodzi mi o to, że nie potrzebuję, aż tak wyśrubowanego sprzętu, a marka takstar mnie do końca nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nic się nie bój o markę, Takstary to akurat solidna firma i w segmencie budżetowym zamiata. Tzn mają modele bardzo udane, ale też gnioty. HD6000 należą do tych pierwszych i też je propsuję, zawsze i wszędzie.

 

A czytałeś recenzje? Spirity One akurat mają chyba opinię mało udanych.

Edytowane przez jouhou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jakiś czas temu zastanawiałem się nad zakupem Focali. Opinii mają więcej pozytywnych niż negatywnych, jednak ostatecznie ich nie wybrałem. Nie są złe, ale imo w ich cenie można dostać wiele lepszych modeli. Zdecydowałem się na Sony MDR-1R - bardzo cenię je za wygodę użytkowania i mobilność.

Jeśli interesuje Cię wybór spośród wymienionych modeli, to bierz HD6000, natomiast jeśli może być coś innego, to może polecane przez wszystkich HyperX aka PRO80? Najlepiej udaj się na odsłuch do mp3store lub media/saturna, a jeśli nie masz takiej możliwości to cóż... musisz brać w ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kurde, mam wrażenie, że znowu za bardzo się powtarzam... ale również polecam Takstar HD6000. Niesamowicie udane słuchawki, nie tylko dla mnie.
Wyżej, w niemal 2x takim budżecie to już chyba tylko Audio Technica ATH-M50/x.

Edytowane przez ReznoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności