Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne do 200-300 zł


robson15

Pytanie

Witam szukam lekkich słuchawek nausznych.Budżet to max 300 zł.

Słuchawki byłyby podpięte do laptopa-zintegrowana karta dzwiękowa-RealTek ALC269 i pod Clipa Sport w przyszłości możliwa zamiana na nowego Xduoo x3.

Zastosowanie to filmy i muzyka.Ważne by były uniwersalne jeśli chodzi o rodzaj muzyki i z miarę dobrym basem nie zalewającym reszty.

Ponadprzeciętna trwałość byłaby mile widziana ;)

Co powiecie o Takstar HD2000 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z tą lekkością to może niezbyt (300g), ale jak do integry i trwałość + uniwersalność (filmy/muzyka/genre/bas) to chyba najlepiej się spiszą Takstar HD6000.
Ważne: brzmią świetnie już z pudełka, ale wymagają conajmniej 100h grania żeby totalnie zaskakiwać masakrować system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poszukałem na ceneo i trochę na necie o znalazłem kilkanaście modeli i nie mogę się zdecydować które wybrać.Proszę o pomoc ;)

Oto one:

 

-Sony MDR-V55

-JVC HA-S400-NE.

-Pioneer SE-MJ532-K.

-Denon DN-HP500.

-Audio-Technica ATH TAD300.

-SENNHEISER HD205 II.

-JVC HA-S400-WE.

-Beyerdynamic DT 235 Srebrny.

-BEYERDYNAMIC DTX350 P

-Tascam TH-02

-Sennheiser HD 439

-Sennheiser HD 239

-Pioneer SE-MJ532-W.

-Beyerdynamic DTX 501 p biay.

-Sony MDR-ZX610AP niebieski.

-Sony MDR-ZX660APD

-Pioneer SE-MJ532-W.

-Beyerdynamic DT 231 PRO.

Edytowane przez robson15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

poprostu trochę wydają się dla mnie za duże i chciałbym mieć zawsze jakieś pole manewru przy wyborze.

Czytałem recenzje i dostały same dobre opinie po każdej przegranej godzinie powinny grać jeszcze lepiej.


Czy oprócz HD6000 z listy wyżej coś jest warte rozważenia? Jakieś opinie?


Pomoże ktoś?:)

Edytowane przez robson15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

U mnie są dostępne w Medieexpert i Avansie,ale nie wiem czy można by było ich odsłuchać.

Jeszcze myślałem żeby wziąć je na kilka dni nawet jak na początku będą grać trochę ciemno to po 6-7 dniach po pograniu tych około 80 godzin deczko wygrzeją się i wtedy zdecydować.

Jakby nie podeszły to zawsze mógłbym je zwrócić.

Edytowane przez robson15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przed zakupem najlepiej jakbys mogl gdzies odsluchac HD 6000, bo na przyklad mi te sluchawki podczas odsluchow w ogole nie podeszly :P to że się komuś podobaja nie znaczy, ze Tobie przypadna do gustu :P

Oczywiście że tak. Ale jeszcze spytam z ciekawości, jak długo ich słuchałeś i gdzie? Były wygrzane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wypożyczyłem je w Katowickim mp3 store, sprzedawca mowil, ze duzo ludzi je juz sluchalo i powinny byc wygrzane, a sluchalem je jakies 5 dni (po kilka godzin na dzien) i nie dosc, ze strasznie mi uciskaly uszy przez co musialem robic przerwy co jakas godzine zeby uszy odpoczely to jeszcze dzwiek mnie w ogole nie powalil :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może być też słuchawki tzw wokółuszne czyli większe ale i komfort większy w porównaniu do nausznych tak max do 300 zł.Kwestia rodzaju muzyki i żródła się nie zmienia.

Jeśli ktoś ogarnia temat i może coś pasującego do wymagań zaproponować to proszę o pomoc. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a co myślicie o Superlux HD681? Dałyby radę zagrać na integrze i Clipie Sport? Jak na dość tanie słuchawki są solidne ,wygodne do tego grają bardzi dobrze jak na swoją cenę.

Proszę o opinie Superluxów i Noontec Zoro-zwykłe i HD

Edytowane przez robson15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności