Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe do 100zł, Xiaomi Piston 3?


krzychulo10

Pytanie

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Poczytałem trochę w internecie i znalazłem jeszcze kilka modeli, z tych które tu wymienie co będzie ok?

- Edifier H280

- Sony MH1C (bo rozumiem, ze MH1 bez C wymagają jakiejś przejściówki żeby słuchać na Moto G? poprawcie jeśli się mylę)

- Awei ES-800m

- Brainwavz Delta (te przemawiają do mnie najbardziej)

- Brainwavz Alpha

 

Polecane przez Was hi-1200 i JVC kx-100 są ciut przy drogie, nie chcę płacić więcej niż 100, chyba że naprawdę warto. Opłaca się dopłacać do tych JVC?

 

Sorki, że głupio dopytuje ale naprawde nie wiem co wybrać :(

 

@EDIT

Może jeszcze, żeby sprecyzować, chciałbym się w uczyć słuchając muzyki, więc wygoda to ważny czynnik. Uszy mam chyba całkiem spore :D

Edytowane przez krzychulo10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zupełnie inne granie - Takstary są ciepłe i basowe, Delty chłodniejsze z mniejszą ilością dołu. Technicznie lepsze są Takstary, ale jak da się im źródło z rozlazłym basem, to będą zamulały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z Waszych postów wynika, że raczej nei szalejecie za Pistonami?

 

Sam sięzastanawiałem nad słuchawkami do Lenovo K3 Note - słucham trochę rocka, trochę R&B a ostatnio całkiem sporo od elektronicznej do dubstepu.

Wyczytałem, że w przedziale do 100zł pasowałyby mi albo Delty albo właśnie Pistony.

Delta tańsza o około 20zł ale Piston to świetny wygląd i nieplączące się kable.

 

Czemu odrzuciliście Pistony w Waszych sugestiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

bo są przereklamowane :P też się napalałem kiedyś na pistony, kupiłem nawet v2, ale jak dla mnie były niewygodne, miały kartonowe brzmienie i bardzo duży efekt mikrofonowy. kiepsko też izolowały. przesiadłem się na takstary hi-1200 i jestem mega zadowolony, zarówno pod kątem ergonomii jak i jakości dźwięku.

 

co do delt, też je miałem i sprzedałem. ale tak jak mówił Inszy, to całkiem inne granie więc ciężko je bezpośrednio zestawiać z pistonami czy takstarami.

Edytowane przez gregdezet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1) Od lipca, to sobie już chyba kupił słuchawki.

2) Nie polecaj czegoś, czego w życiu w rękach nie miałeś, nie wiesz jak gra i sam o to pytasz:

http://forum.mp3store.pl/topic/95913-tanie-sluchawki-z-chin/?p=1295313

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności