Skocz do zawartości
  • 0

Nowe słuchawki: zamknięte, nauszne do 200 zł


krokodyl

Pytanie

Witam, jestem zmuszony kupić nowe słuchawki, ponieważ moje ostatnie odmówiły posłuszeństwa.

Odtwarzacz, który posiadam to Sansa Clip Sport.

Ze słuchawek poprzednio miałem PX100 i ostatnie Pioneer SE-MJ721-K, z których byłem bardzo zadowolony, z PX100 również, ale w nich brakowało mi zamkniętej obudowy izolującej chociaż trochę dźwięki otoczenia. Teraz bym chciał kupić nowe słuchawki do max 200zł. Modele, które mi wpadły w oko to:

-ponowny zakup Pioneer SE-MJ721

- Creative Aurvana Live

- BEYERDYNAMIC DTX 501 P

- PIONEER SE-MJ521

- Pioneer SE-MJ531

 

Żadnych z ww. nie miałem okazji wcześniej testować(z wyjątkiem pierwszych Pioneerów). Jak myślicie, które z tych byście najbardziej polecili? Może jakieś inne? Zależy mi by były nausze, zamknięte i do 200zł oraz, żeby nie były to AKG518. Słuchawki mają być tylko na zewnątrz, muzyki, której głównie słucham to rock i rap.

(nie chcę żadnych dokanałówek)

Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Te Takstar HD2000 wyglądają naprawdę fajnie, opinie też niczego sobie i jeszcze ta cena ok 120zł. I chyba się na nie zdecyduje, chciałem na początku CAL, ale jak Inszy piszesz, że są lepsze to jak na razie to jest mój zdecydowany faworyt, jak do wypłaty nic się nie zmieni to sobie je kupię.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Cześć,

żeby nie tworzyć niepotrzebnych wątków, podepnę się pod ten temat.

więc tak:

zastanawiam się nad zakupem nowych słuchawek - moje stare HD201 szwankują no i wiadomo, dźwięk nie do końca jest OK. Budżet w jakim chciałbym zakmnąć zakup to ok 100-200 zł.


Sprzęt na którym słucham to laptop MSI GE70 z zintegorowaną kartą dźwiękową (niestety) + HTC One S.

Zazwyczaj słucham różnych odmian rocka, metalu, czasami zdarza się nawet muzyka klasyczna.

Do tej pory wypatrzyłem następujące modele:


1. Takstar HD 2000

2. Superlux HD681 EVO (MKII)

3. Superlux HD330


nie ukrywam, że moim faworytem jest nr 3. To co mnie jednak martwi to spory opór tych słuchawek (impedancja na poziomie 150). Myślicie, że integra sobie z tym poradzi?

Będę wdzięczny za odpowiedź i nakierowanie mnie na jak najlepszy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Integra jako tako sobie z HD330 poradzi, ale telefon już niekoniecznie.

Dzięki za odpowiedź.

 

Słuchawki będę wykorzystywał raczej w domu, więc laptop będzie tu głównym urządzeniem,

Czyli patrząc na to w ten sposób rozumiem, że z tego zestawu najlepiej wybrać HD330? Czy może bezpieczniej Takstara/HD681?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności