Skocz do zawartości

Fiio X5 II


Mercury

Rekomendowane odpowiedzi

Ledwie wczoraj 1.2 wygrałem, a już nowy:

 

Official X5 2nd gen beta firmware download and discussion thread--version 1.21: library search function!

 

http://www.head-fi.org/t/786112/official-x5-2nd-gen-beta-firmware-download-and-discussion-thread-version-1-21-library-search-function

Edytowane przez marlonqpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym się przesiąść na lepszy grajek od x3, później wymienić na coś moje fidelio l2. Używać go zarówno jako usb dac do PC, jako grajek na zewnątrz, ale przy dłuższym wyjeździe tez jako usb dac do androida, do streamingu. Wtedy opcja wyłączenia ładowania jest baaardzo wskazana, bo inaczej sponiewiera baterię smartfona.

Edytowane przez Smutny Joe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wole żeby najpierw zeszło z jego baterii ;p

Właśnie pisałem do supportu Fiio. Jak coś odpisza to dam wam znać

 

 

Tak przy okazji, jakby ktoś miał na sprzedaż x5 ii, to piszcie na pw

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Smutny Joe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl o iPodzie Touch 4g, masz wifi, chyba możesz mieć 3G, a jak nie to zawsze z telefonu mozesz zrobić hot spot. Jak chodzi o dźwięk to jest całkiem chwalony. iTunes mozna ominąć przy użyciu dodatku do Foobara, tylko mocy mało, ale za to dość tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FiiO odpisało co do wyłączenia ładowania przy połączeniu USB. Podobno nie da się tego zrobić z powodów konstrukcyjnych i będzie zawsze ładować się automatycznie przy podłączeniu.

Dziwne, bo w Kunlunie im się udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy między X5 II, a Sony zx1 jest jakaś wyraźna różnica w dżwięku,(jaka) czy grają podobnie?

Chciałem się przesiąść na coś lepszego. Z opisów obu grajków wynika, że są lepsze od X5, a cena również porównywalna (i akceptowalna).

Mam teraz Audeo 012 i 232, ale mam wyraźną ochotę na Westone W20,zamiast tego drugiego. Czy to zgra się razem, i z którym grajkiem lepiej?

Dzięki za ewentualne sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy między X5 II, a Sony zx1 jest jakaś wyraźna różnica w dżwięku,(jaka) czy grają podobnie?

Chciałem się przesiąść na coś lepszego. Z opisów obu grajków wynika, że są lepsze od X5, a cena również porównywalna (i akceptowalna).

Mam teraz Audeo 012 i 232, ale mam wyraźną ochotę na Westone W20,zamiast tego drugiego. Czy to zgra się razem, i z którym grajkiem lepiej?

Dzięki za ewentualne sugestie.

Różne szkoły dźwięku.

Jeśli postawić je obok siebie ( bez jakichś dogłębnych analiz ) to Sony idzie bardziej w fun, a Fiio w analizę.Oczywiście to tylko moje odczucia.

Z tym, że ja piszę to na podstawie A15 ( uboższy brat ZX1 ). O, i tu jest pomysł : iść do salonu Sony i porównać swoje Fiio z A15 czy A17, bo powinni mieć.

Dałoby Ci to jakieś ogólne pojęcie.

Tak mi się jeszcze nasunęło, że A15 spięte z Aune B1 staje się bardziej rasowe i dojrzałe. Wszystko dzieje się lepiej i wyraźniej ( ale fun zostaje )

 

Kwestia kosztów, priorytetów i upodobań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności