Skocz do zawartości
  • 0

Douszne słuchawki z w miarę dobrym dźwiękiem


saudio

Pytanie

Ponieważ moje stare MXy zaczęły trzeszczeć, poszukuję słuchawek dousznych, ale nie dokanałowych.

Słuchałem ostatnio na spotkaniu w Łodzi u Wojtka MX980 i to co zaprezentowały było bardzo dobre.

Niestety nie są już dostępne podobnie jak następca MX985. Niestety nie wiem co teraz jest godne uwagi,

stare MXy wytrzymały dość długo chyba z 10 lat i były rzadko używane więc słabo się orientuję.

Czy znacie coś podobnego jakościowo jeżeli chodzi o dźwięk do MX980?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

"Niestety nie są już dostępne podobnie jak następca MX985" ???

 

http://www.ceneo.pl/23084028


Play wyszperał coś w Chinach i ma nadzieję, że będą to tańsze zamienniki dla mx 985, które wysłałem Mu do porównania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No wiesz za późno, zamówienie już poszło i nawet odpowiedź jest :

"z przykrością informuję, iż na chwilę obecną produkt: Sennheiser MX 980, jest niedostępny w naszej dystrybucji.
Nasz dostawca nie podaje również terminu, kiedy słuchawki ponownie będą dostępne.
W związku z powyższym zamówienie złożone w systemie zostało anulowane.
Za wszelkie produkty wynikłe z braku zamówionego produktu w imieniu sklepu ... serdecznie przepraszam"

Także temat dalej otwarty, choć dziś byłem u Wojtka i wyszedłem z EP30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to może cię zainteresuje coś takiego, jak MrZ Tomahawk. Ściągnąłem je przez pośrednika z taobao, coś nieco ponad dwie stówy mi wyszło. I po weekendzie testów stwierdzam, ze grają niemal identycznie jak MX980. Niemal, bo zakładam jedne i wydają mi się bardziej przejrzyste od tych drugich, po czym biorę drugie i ten sam efekt. Wydaje mi się, że różnice wynikają z ułożenia w uchu. Obie pary mi źle siedzą, wywołują ból po pół godziny i obie pary mi wypadają, ale serio, dźwiękowo obie pary ekstraklasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z dostępnością raczej nie ma problemu. Problemem będzie je szybko ściągnąć z chin. Albo dobry pośrednik, albo dobra znajomość chińskiego. Możliwe też, że sam będę swoje sprzedawał, bo zwyczajnie nie jestem w stanie ich nosić, ale na razie się zastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności