Skocz do zawartości

CanJam Polska


Baele

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się podoba to co napisał Manu, mówiąc szczerze, aby skomponować to następująco:

 

SłuchAwisko 2015

WArszawa

 

Gdzie zamiast dwóch wytłuszczonych liter A, byłaby jedna wspólna dla obydwu słów. Ktoś mógłby zrobić parę wariantów w grafice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z datą ten 20-21 czerwca?

 

Zastanawiam się czy pierwszą imprezę jest sens planować na dwa dni? Zjeżdżamy się w piątek wieczorem i w sobotę rano, sobota do wieczora odsłuchy, potem jakiś grill czy ognisko, spać i do południa w niedzielę wyjeżdżamy, co by Polskę zdążyć objechać do wieczora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wszystko zależy, jak będziesz chciał poświęcić np. tak 15 min. na zapoznanie się, a to dość mało czasu. wtedy na 8 godzin daje jakieś max 32 osoby.

Choć nie wiem ile będzie chętnych trzeba się zastanowić nad formułą i sprawdzić ilu będzie chętnych z branży wystawców.

Jak się nie da to możemy zrobić tak po prostu każdy przywiezie co może i też może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z datą ten 20-21 czerwca?

 

Dla mnie OK

Wiesz wszystko zależy, jak będziesz chciał poświęcić np. tak 15 min. na zapoznanie się, a to dość mało czasu. wtedy na 8 godzin daje jakieś max 32 osoby.

Choć nie wiem ile będzie chętnych trzeba się zastanowić nad formułą i sprawdzić ilu będzie chętnych z branży wystawców.

Jak się nie da to możemy zrobić tak po prostu każdy przywiezie co może i też może być ciekawie.

 

Ja bym organizował imprezę na jeden dzień.

Początek 10:00 rano, koniec 19:00.

Jeśli ktoś spoza Warszawy, może albo przenocować albo późnym wieczorem jeszcze dotrzeć do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba to co napisał Manu, mówiąc szczerze, aby skomponować to następująco:

 

SłuchAwisko 2015

WArszawa

 

Gdzie zamiast dwóch wytłuszczonych liter A, byłaby jedna wspólna dla obydwu słów. Ktoś mógłby zrobić parę wariantów w grafice?

 

wydaje mi się, że w tym wszystkim kwestia logosa to najmniejszy problem ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie weźmiemy udział w takiej inicjatywie, bo brakuje czegoś bardziej słuchawkowego, co mogłoby być alternatywą dla AudioShow nastawionego raczej na duże sprzęty. Jakby co to pisz Baele na priv.

 

Nawet jeśli ktoś z dystrybutorów nie będzie chciał sam dotrzeć na event to my jako dealer mamy sporo sprzętów na stanie, więc praktycznie każde urządzenie jest do załatwienia :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pomysł nie upadł, tylko fizycznie się tym zajmę jak za półtorej tygodnia wrócę w końcu do domu.

 

Generalnie widzę, że wstępnie wykreowała nam się grupa chętnych zajęcia się organizacją:

- AL999

- SZWAGIERO

- SAUDIO

 

plus moja skromna osoba :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności