Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki zamknięte do 320 zł


Wilqqq

Pytanie

Witam,


Poszukuje słuchawek w cenie do 320 zł. Będę ich używać najczęściej w telefonie lumia 920. Słucham muzykę rock, metal itp. Inne gatunki muzyczne sporadycznie. Z informacji dodatkowych wcześniej miałem panasonic rp - hx550E-K, które musiałem zwrócić bo przestały działać oraz CAL (grały fajnie ale po 1,5 roku się rozpadły). Będę wdzięczny za każdą propozycje.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Takstar pro80 ma małą regulację według mnie. Jak bym minął nieco większą głowę to by były niewygodne. Są na granicy. Poza tym dla mnie są wygodne i nieźle izolują. Ale musisz sprawdzić. Do metalu i rocka według mnie są święte. Po odsłuchach te podeszły mi najbardziej. Napędzam je spokojnie Samsungiem S5.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mała regulacja w wersji pierwszej, obecnie na naszym rynku już niedostępnej. W drugiej słuchawki możesz założyć na czapkę... I jeszcze sporo miejsca zostanie ;-)

Mam V2 i długa głowę. Czapkę tez założę. Dla mnie brakuje 1 poziomu regulacji w przypadku czapki. Idealnie leżą jak dobrze się je ułoży. Ja jestem mega zadowolony z nich, jednak są osoby z większą głową niż ja i innymi uszami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy w tych takstarach pro 80 v2 da się normalnie chodzić? Chodzi mi o to, że bym najczęściej (90% czasu) słuchał ich podczas przemieszczania się na drodze dom-uczelnia. Bo mają one dosyć dużą wagę oraz czy ten kabel nie przeszkadza, nie wyrywa się z urządzenia jak jest naciągnięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym w Takstary, ale HD6000 szedł, dla mnie grają przyjemniej, a i potencjał mają większy - po rekablingu chyba najlepsze zamknięte do 500 zł jakie słyszałem.
Ale nawet na oryginalnym przewodzie są super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko że 500 zł nie mam na słuchawki niestety

Koledze chodziło o to że kosztują 30zł a grają jak prawie o 2× droższe słuchawki zamknięte.

Mi się bardziej podobają pro80 jeżeli chodzi i dźwięk.

 

Pro80 średnio leżą na szyi. Kwestia przyzwyczajenia. Ale kupiłem je również do podobnego zastosowania.

Mi HD6000 nie podpasowały jednak mają równie pozytywne recenzje jak pro80, kwestia ucha myślę i twojej osobistej preferencji. Nie wiem jak wypadają w kwestii wygody.

Edytowane przez SteFun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności