Skocz do zawartości

Tor dla Takstar Pro 80(z czasem coś więcej)


tarczyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tak jak wyżej w temacie. Aktualnie posiadam Asus Xonar DG przez co wydaje mi się, że ograniczam słuchawki i stać je na więcej. Kwotę jaką chce przeznaczyć na tor to 400 zł. Jestem świadom wielu podobnych tematów ale posiadam jeden problem - wejście na mikrofon. Chciałbym mieć wejście na mikrofon lub jeśli posiadacie inny pomysł jak to rozwiązać to czekam na propozycję. Na tę chwilę mam podpięty mikrofon Zalman'a zm-mic1 opleciony wokół kabla od słuchawek i przypięty. Chciałbym przy takim rozwiązaniu pozostać, nie interesują mnie mikrofony wolnostojące.

Co do dźwięku nie mam wymagań może być to granie "neutralne/naturalne" lub trochę podbity bass. Służyć będzie głównie do muzyki/filmów jak i do gier.

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z mikro to może Prodigy Cube + jakiś opamp np. muses8820 ? Akurat 400 wyjdzie, chyba, że jakaś wewnętrzna używana np. aim sc808

 

Zastanawiam się nad Prodigy Cube pojawiła się wersja Prodigy Cube Black Edition. Podobno jest tam wymieniony oamp ale nie ma go na razie w Polsce. Nie chce kupować używanych rzeczy. Inne propozycje? Może to być karta wewnętrzna która zastąpi Xonar'a DG.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykosztuj sie na aimsc808. cube przy nim wysiada, i nie wazne jaki opamp do niego wsadzisz + mozliwosc modyfikacji aim'a jest 3, a nawet 4 razy wieksza (bezproblemowa wymiana 3 opkow, z minimum wysilku podjetego za pomocą lutownicy mozna wylutować 4ty)

 

cena nowego aim to ~500 pln

cena nowego cube to ~300 pln

roznica w jakosci brzmienia to jest przynajmniej klasa wyzej na plus dla aim

jezeli chcesz w cenie cube

to prodigy hd2 od audiotraka tez jest bardzo dobrym sprzetem, i rowniez daje mozliwosci zmiany az 3 wzmacniaczy - kosztuje tyle, co cube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykosztuj sie na aimsc808. cube przy nim wysiada, i nie wazne jaki opamp do niego wsadzisz + mozliwosc modyfikacji aim'a jest 3, a nawet 4 razy wieksza (bezproblemowa wymiana 3 opkow, z minimum wysilku podjetego za pomocą lutownicy mozna wylutować 4ty)

 

cena nowego aim to ~500 pln

cena nowego cube to ~300 pln

roznica w jakosci brzmienia to jest przynajmniej klasa wyzej na plus dla aim

jezeli chcesz w cenie cube

to prodigy hd2 od audiotraka tez jest bardzo dobrym sprzetem, i rowniez daje mozliwosci zmiany az 3 wzmacniaczy - kosztuje tyle, co cube

 

Może i bym dołożył do AIM SC808 ale nie ukrywam, że bałbym się modyfikować to. Nigdy tego nie robiłem a nie chciałbym zniszczyć nowej rzeczy na gwarancji :) Poza tym to są dodatkowe koszty, mam na myśli opamp'y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności