Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 60-70 zł


dawid123d

Pytanie

Witam. Poszukuję słuchawek dokanałowych w podanej cenie(mogą być minimalnie droższe). Zależy mi przede wszystkim na mocnym, ale zrównoważonym bassie, który nie będzie zbytnio spychał na drugi plan tonów wysokich i średnich. 'Siedzę' głównie w muzyce rockowej, drum&bass i dubstepie, ale generalnie słucham praktycznie wszystkiego. Cenię sobie mocną perkusję oraz wyraźny wokal. Wcześniej miałem już kilkukrotnie Creative EP-630, w których za każdym razem psuła się wtyczka oraz Panasonic RP-HJE125, które znacznie bardziej spodobały mi się od EPek, więc szukam czegoś podobnie grającego, ale lepszego :)

 

Obecnie zastanawiam się nad Edifier H280, Snab Overtone EP-81 oraz Brainwavz Delta. Które z nich najbardziej by mi 'przypasowały'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Widzę, że sekta brainwavz Cię zaatakowała ze swoimi trickami lol

 

Otrzymałeś propozycje od słuchawek neutralnych po przebasowione. Do twojej muzyki raczej kieruj się do modelu grania V. Proponowane delty są zestawione w recenzji na tym forum z mee m9 możesz przeczytać o wszystkich za i przeciw o betach też znajdziesz nie mało, jednak to również zbalansowane i w miare neutralne doki.

MJ800 kiedyś były bardzo chwalone i całkiem fajnie brzmiały jednak powstało kilka generacji i wersji , czego efektem było trochę pogorszenie się brzmienia. Trochę loteria z nimi.

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A mógłbyś ewentualnie dołożyć sobie te dwadzieścia złotych? Nie jest to fortuna a możesz sobie sprawić o wiele lepszy sprzęcik. Tutaj na przykład:

https://www.mall.pl/sluchawki-przenosne/philips-she7055

masz dobre promo na słuchawki marki Phillips. Mam ten model, sam kupwoałem wprawdzie po normalnej cenie ( z jednej strony trochę załuję, z drugiej jestem zadowolony bo dobry produkt). Jak na słuchawki z trochę niższej półki cenowej oferują dobry dżwięk, dobrze tłumią odgłosy otoczenia. No i kabel sie nie skreca ( strasznie mnie to wkurzalo w poprzednich jakie mialem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności