Skocz do zawartości
  • 0

Dokanalowe 150-200zl


imool

Pytanie

Witam, planuje zakup nowych słuchawek, niestety moje Fisher audio eterny kończą żywot, prawa słuchawka przerywa gumka zaraz pod sluchawką jest gdzieś zerwana ;c. Ogólnie oprócz tego że uzytkowalem je tylko nieco ponad półtora roku, byłem z nich bardzo zadowolony. Teraz nie wiem co wybrać

-kupić znów takie same eterny

-brainwavz m1

-brainwavz r1

-inne?

Słucham głównie rocka alternatywnego, ale także spokojniejsze klimaty akustyczne piosenki trochę popu.

Budżet około 150-200 mogę coś dołożyć ewentualnie jeżeli warto.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja jestem po przeskoku z e10 na m-duo i nie ma co porównywać nawet. M-duo po wzięciu do ręki już widać, że to inna klasa sprzętu i brzmienie dla mnie bombowe. Bas faktycznie jest dość mocny ale przez zwrotnice jest dobrze odseparowany od reszty pasma. Kabel wzmocniony kevlarem to i liczę, że dłużej pociągną od poprzednich e10.

 

BTW. trzeba je dobrze wygrzać na początku bo sporo się zmienia.

Edytowane przez martinezz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie mam jakiegoś ogromnego doświadczenia, ale wydaje mi się, że brainwavz'y mogą być zbyt basowe, od siebie poleciłbym pl21 bądź e10 od soundmagic - obydwa modele posiadałem, średnie i wysokie tony brzmiały mi w porządku.

Ciekawą propozycją wydaje się też być MEE M-duo (sam przymierzam się do zmiany e10 na te właśnie), ale nie miałem niestety okazji ich posłuchać więc może ktoś inny się wypowie.

Edytowane przez beybus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Eterny właśnie też są słuchawkami dość basowymi, jednakże ten dość mocny bas wcale nie zalewał innych pasm, byl szybki, właśnie taki jaki powinien być,co do minusów to w dźwięku nie miałem się czego przyczepić, Lubie w słuchawkach jak jest dość szeroka scena, w eternach z tym nie było źle, może troszkę gorzej z odseparowywaniem instrumentów, no ale to słuchawki za 200zl a nie 1000,nie można mieć wszystkiego ;d. Jedyne co to właśnie ze najpierw gumka ta która zwęża rozdwojenie się urwała, a później ta bezpośrednio przy słuchawce i dźwięk przerywa. Właśnie nad tymi m-duo tez trochę się zastanawiałem. Najgorzej ze nie mam gdzie słuchawek odsłuchać, a czytając recenzje każde są ok

Kupiłem te m-duo zobaczymy jak się sprawdzą pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności