Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne do 400zł


bartoszek21

Pytanie

Witam :)

Jako że moje obecne słuchawki trochę się już wysłużyły, poszukuję czegoś nowego i lepszego od poprzednika. Interesują mnie słuchawki nauszne, względnie uniwersalne, czyli takie, w których posłucham w domu jak i bez lipy pokażę się na ulicy, więc gabarytowo nie mogą być przesadnie duże. Poprzednim posiadanym przeze mnie modelem były Sony mdr-zx600, z których bądź, co bądź byłem zadowolony, a szczególnie z jakości ich wykonania.

Wymagania:
Słucham głównie rapu i czasem czegoś z elektroniki, więc zależy mi na dość dobrym basie, ale który nie zaleje reszty pasma i nie będzie "płaski". Preferuję raczej coś względnie neutralnego bądź delikatnie ocieplonego. Do odtwarzania muzyki używam leciwego już iPoda mini, który wyjątkowo mi podpasował oraz laptopa z podłączonym HiFiMAN HM-101, a także sporadycznie smartfona. Cena nie powinna przekroczyć 400 zł.

Osobiście zastanawiałem się nad:
- Noontec ZORO HD/HD II
-Cresyn c750h
-Cresyn c560h

 

Czekam na jakieś porównanie tych modeli, ewentualnie inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dorzuć takstary hd6000 do listy. Nie wiem jak pod iphone, ale z sgs4 nieźle jest. W zasadzie nie wiem co bym wybrał na Twoim miejscu - noontec czy właśnie ts. Cresynów nie znam, więc zaproponowałem tylko wydłużenie listy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cresyn c560h kupiłem niedawno dla córki wersja czarna i muszę powiedzieć ,że jakość wykonania super i nie da się ich nie zauważyć

na ulicy . Co do charakteru dźwięku ...po stronie fanu . Basu sporo ale dobrej jakości ,średnica ładna (docieplona) , soprany lekko wycofane i dość czyste .

Przestrzeń lekka v-ka i umiejscowienie instrumentów prawidłowe ale nie mocno zarysowane .

Jeżeli natomiast szukasz -twardości ,ostrości , instrumentów obrysowanych cienką kreską i detaliczności ...to nie te słuchawki .

Łatwe do napędzenia , piękny ( rozwalający beatsy ) wygląd i brzmienie w sam raz idąc ulicami zatłoczonych miast- to ich żywioł .

Jak chcesz coś bardziej audiofilskiego ...nie ta droga .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raczej w stronę funu, niż szczególnych doznań audifilskich i jakiejś analityczności. Sprzęt ma być głównie na ulice i w podróży bo często jeżdżę pociągami. Więc te Cresyny, zaczynają mi się podobać. Co do Takstarów, przyglądałem się im już wcześniej, jak również modelowi PRO80 ale ich wygląd niezbyt mi pasuje i wydją się troszeczkę za duże i mało mobilne, choć jeśli jakość samego dźwięku jest znacząco lepsza, to rozważę je również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest dobrze. Hd6000 są spore, ale składane. Gigantami jednak nie są. Pro80 wydają mi się większe, ale nie miałem w rękach obu na raz, więc nie jestem wiarygodny. Nie wiem jak cresyn, ale noontec będą jaśniejsze od ts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności