Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 130 zł


polak111

Pytanie

Cześć.

 

Chciałbym zakupić nowe słuchawki dokanałowe. Dotychczas byłem zadowolonym posiadaczem już drugiego egzemplarza SoundMagic PL21 jednakże zaczął mi szwankować kabel. Nie chcę w nich grzebać i ich reanimować tylko spróbować czegoś nowego. Dlatego też szukam czegoś o podobnym brzmieniu tzn. takim samym lub lepszym we wszystkich jego aspektach.

 

Mam na oku kilka modeli tzn. Brainwavz proAlpha, Brainwavz M1, SoundMagic E10. Wszystkie są w podobnym przedziale cenowym i są ogólnie polecane, tylko który model wybrać? Słuchawki będą grać z PC oraz telefonem LG G2. Muzyki słucham przeróżnej, więc obawiam się, że nie jest to najlepsze kryterium wyboru. Preferuję basowe, przyciemnione brzmienie, bez nie wiadomo jak wyeksponowanej góry. Mile widziana byłaby porządna konstrukcja słuchawek w tym sensowny kabel.

 

Jeśli o czymś zapomniałem to dajcie znać, a dopiszę. Liczę na pomoc w wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Po totalnym zepsuciu się NuForce ne-700x rozważam dwie opcje
- zakup tych samych na jakieś okazji ale z gwarancją.
- tak jak ty zakup czegoś innego.
Rownież słucham wszytskiego głównie house, techno, trance, pop, rock, rap

Ostatnio trafiłem na ciekawe słuchawki Xiaomi Piston v2.
Są dosyć tanie (110zł) a ludzie mówią że w tym przedziale cenowym wymiatają (tylko muszą być oryginalne - podróby są 100 razy gorsze, trzeba uważać)

Taki mój skromny pomysł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja stojąc przed podobnym wyborem kupiłem za namową na forum MEE m-duo - dwuprzetwornikowa konstrukcja ze zwrotnicą. Kapitalne basowe brzmienie do muzyki elektronicznej zdecydowanie polecam. No ale musiałbyś do budżetu z tego co widzę ze 40zł dorzucić. Ewentualnie do muzyki elektronicznej sporo osób widziałem, że chwali mee edm universe i tutaj w budżecie byś się zmieścił. Te edm podobne dedykowane do elektro i też świetnie się sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności