Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne do gier 150zł


wariat096

Pytanie

Witam Wszystkich. Nadszedł moment na zakup nowych słuchawek nausznych do kwoty 150 zł +/- 15 zł im taniej tym lepiej :D. Przeglądałem multum tematów/recenzji przez co mam większy mętlik w głowie i już sam nie wiem co wybrać. Aktualnie posiadam słuchawki Philips SHL3000 oraz SHP2000 niestety w obu uszkodził się wtyk mini jack i 1 słuchawka się rozłącza + mikrofon zalmana lecz niestety jest dla mnie cichy i strasznie szumi. Z obu par jestem zadowolony jak dla mnie jakość dźwięku jest dobra ale czas na coś nowszego:) (audiofilem nie jestem) Słuchawki będą grać na integrze w laptopie oraz na HTC One. Mikrofon musi być w słuchawkach najlepiej chowany tak więc żadne superluxy do wszystkiego i polecane zalmany odpadają. Najlepiej półotwarte lub zamknięte

 

Aktualnie zastanawiam się nad STEELSERIES SIBERIA V2 lub V1 (100zł) ( tak chodzi mi o ten "shit" )wiem że zaraz zostanę zhejtowany ale czytając różne recenzje nie wydają się być ąż takie złe, zwłaszcza biorąc pod uwagę moje wymagania odnośnie jakości dzwięku,

2 typ to Genius HS-G530 Giant Hornet

3 typ to genius lychas hs-g550 + dobry mikrofon

4 typ to Genius Mordax (HS-G600)

5 typ to Genius HS-G450 + usb oraz fajne podświetlenie

6 typ to Genius Mordax (HS-G600)

 

Liczę na waszą pomoc oraz na wybór odpowiednich słuchawek dla mnie :)

Edytowane przez wariat096
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wszystkie to syf absolutny.

 

Bierz Superlux HD669 w tej cenie, ewentualnie Hi2050/TS671 ale to mniej basowe brzmienie

Wyraźnie napisałem że słuchawki mają być z wbudowanym mikrofonem. A co do fatality mam dużą głowę nie będą dla mnie niewygodne i uciskać ? Edytowane przez wariat096
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupowanie słuchawek z mikrofonem to ZAWSZE zły pomysł.

 

Ale skoro się uparłeś to mogę polecić Ci te, których ja używałem przez jakieś 3 miesiące. Plantronics Gamecom 380. Zaskakująco dobrej jakości mikrofon, arcy wygodne ( ja mam dużą głowę, a w czasach kiedy grałem w GW2 siedziałem z nimi na łbie czasem i po 12h [tak wiem, kompletny kretynizm] i absolutnie nie przeszkadzały. Jakość wykonania pozostawia sporo do życzenia, więc trzeba się z nimi obchodzić dość delikatnie. Dźwięk nie jest zły. W grach brzmi dobrze, w muzyce zdecydowanie gorzej, ale skoro mają być stricte do gier to myślę, że się nie zawiedziesz.

 

Chyba, że grasz w FPS'y, ale to sam powinieneś wiedzieć, że pozycjonowanie w takich słuchawkach będzie gorsze niż w prawie każdych słuchawkach bez mikrofonu.

 

Do wyrwania za około 100zł z przesyłką z Komputronika.

Edytowane przez Ultrii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wariat096 czy Ty nie rozumiesz, że słuchawki dla graczy są po to żeby wciskać ludziom chińskie ****o za spore pieniądze? Wszelkie podane przez Ciebie słuchawki nie prezentują sobą nic.

 

Mikrofon Zalmana powiadasz. W takim razie muszę Cię uprzedzić, że na innych mikrofonach będzie podobnie. Sam mam Zalmana, ale mam kartę dźwiękową z normalnego zdarzenia. Mikrofon w duecie z Audigy 2 ZS jest bardzo głośny i spokojnie daje radę. Głośność nagrywania mam ustawioną na jakieś 15-20%, bo to w zupełności wystarcza, aby było mnie dobrze słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja też mam dużą głowę, nie czułem żeby mnie Fatality uciskały, mają welurowe pady także uszy się tak nie pocą. Zawsze możesz zmierzyć przed zakupem, bo są one powszechnie dostępne, a jakość dźwięku którą reprezentują jest nie do pobicia w tej cenie.

Edytowane przez badyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jak będą grały wspomniane Siberie v2 ( słyszałęm, o modach poprawiających jakość dzwięku) i fatality w porównaniu z moimi słuchawkami :? ewt co będzie jeszcze dobrym wyborem ?

 

Edit.

Znalazłem jeszcze słuchawki takie jak Creative Tactic 3D Alpha THX / ewt na mini jack

Logitech G230

Edytowane przez wariat096
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zrobiłeś bzdurę, moim zdaniem.

Ale tak to jest jak ktoś się upiera przy błędnym założeniu i zadaje pytanie tylko po to, by znaleźć poklask dla swoich upodobań.

 

A karty wbudowane w słuchawki to często gorszy badziew od integry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mój laptop to ASUS F8V tak wiec sprzęt swoje lata ma wiec integra też jedna z gorszych . Słuchawki zamówione zawsze jest opcja zwrotu jeśli rzeczywiście będą grały słabo lub równie dobrze jak moje obecne philipsy. I jeśli życzyliście macie racje wymienię je na fatality.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności