Skocz do zawartości
  • 0

Zamknięte słuchawki na ulice do 800zł


TeRuus

Pytanie

Cześć, wertuję, wertowałem forum na kilka możliwych soposobów, szukałem na innych forach i z racji tego że to nie jest 5zł postanowiłęm założyć temat....

Szukam słuchawek do 800zł

Wymagania:

Zamknięte

Jeden przewód

przewód wymienny

Składane

 

Bedą grały na początek z SANSą....

Muzyka niestety przekrojowa od death metalu przez industrial na HH kończąc :)

 

Wszystkie te wymagania naprowadziły mnie na dwa modele:

 

SM HP100/150

Auditechnica M50x

 

Pytanie czy przeszukałem już cały internet czy jeszcze coś moża do tych wymagań dobrać innego?:)

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na pewno ludzie się będą śmiać na ulicy, a laski za plecami robić miny. Co to za argument jest? Bierz te M50 jak się boisz o wygląd.

 

Argument jest taki że to słuchawki są dla mnie i dla żony ;) zbyt krzykliwy look zwraca uwagę sprotowców w dresach z którymi często podrużjemy ;), nie chciałbym żeby chcieli od niej pożyczyć na wieczne nieoodanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

E tam, u mnie żona nie ma nic do gadania na temat słuchawek, tak jak ja na temat jej butów (kolejnych) czy torebek. Przecież te ATH są w różnych kolorach. Zobacz jeszcze jakieś Focale, ew. Senki Amperior, aczkolwiek one nie mają standardowo wymienianego przewodu (co wcale nie znaczy, że się nie da wymienić), no i nie dadzą się złożyć.

Edytowane przez ortega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

E tam, u mnie żona nie ma nic do gadania na temat słuchawek, tak jak ja na temat jej butów (kolejnych) czy torebek. Przecież te ATH są w różnych kolorach. Zobacz jeszcze jakieś Focale, ew. Senki Amperior, aczkolwiek one nie mają standardowo wymienianego przewodu (co wcale nie znaczy, że się nie da wymienić), no i nie dadzą się złożyć.

 

Moja też, dlatego ja piszę, będzie używać tego co jej wybiore:) M50tki są wydaje mi się bardziej bezpieczniejsze.

 

Posiadacze kołczanów prawilności mogliby się z nią źle obejść bo jak ją znam po dobroci by ich nie oddała, stąd obawa.

Najbardzie rozpoznawalne chyba są wśród nich Beatsy ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

E tam - wystarczy złapać za przyłbicę cwaniactwa, która jest częścią czapki w******lki i zerwać ten element ze łba. Stracą rezon :)

A tak na poważnie - M50 to naprawdę fajne, ciepłe granie. Mnie się podobały, aczkolwiek jeszcze bardziej mi się podobają takstary HD6000. I tańsze. Ale wydaje mi się że ciut większe od M50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności