Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do 900 zł, pop/rock/rap, przenośne


delightmars

Pytanie

Witam, otóż chciałbym kupić jakieś słuchawki, które spełniłyby moje wymagania co do dźwięku, oraz jakości wykonania/materiałów.
Cena: max. 900 zł
Konstrukcja: nauszne, wokółuszne, zamknięte

Odtwarzacz: Galaxy Tab S (chip audio Wolfsona)

Gatunki: rap,elektroniczna, klasycza, pop, rock,dupstep (ogólnie to wszystkie gatunki)wszystko we flac

Mają to być słuchawki mobilne, głównie używane na ulicy

Posiadałem Sony MDR XB300 w nich podobał mi się mocny bas, jednak reszta była średnia, później miałem Samsung Level ON, tutaj bas mi się bardziej podobał, był kontrolowany i schodził dość nisko, góra była dobra, tony średnie też, potrafiły ładnie tworzyć scenę, bardzo dobrze izolowały od otoczenia

Chciałbym aby słuchawki miały trochę więcej basu niż Levele, jednak nadal dobrze kontrolowanego, punktowego, a kiedy trzeba, żeby się ładnie rozchodził, lubię jak przy niskich częstotliwościach rusza się muszla, lubię czuć muzykę, góra żeby była dość dobrze odwzorowanie, żeby były zimne, i neutralne lekko w popadające w ciemność. Pragnę aby do tego moje słuchawki były wykonane z metalu, albo przy wszystkich zgięciach, coś jak w Sony MDR 1R, a nie jak w Beats Solo 2 gdzie to jest taka sama konstrukcja jak w Levelach, gdzie zaczęły mi pękać, musza posiadać mikrofon, i najlepiej przyciski głośności, oraz było by miło jakby posiadały etui.
Za porady dziękuję :D

Edytowane przez delightmars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kolejny taki sam temat - niedawno pisaliśmy odpowiedzi o zamkniętych do 1000 zł. Ludzie, czytajcie wcześniejsze posty, zamiast ciągle zakładać nowe !!!

 

+1 na Amperiory lub HD-25. Duże Momentum albo Audio Technica ATH-M50X.

I niezależnie od kwoty zawsze mało basu. Chyba dogadam się z jakąś manufakturą w Chinach i będę sprowadzał nauszne subwoofery :)

Ustawię się do końca życia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po pierwsze Beats'y nie są metalowe tam gdzie bym chciał, po drugie wszystkie wymienione wyżej również nie są metalowe w newralgicznych dla mnie miejscach, o których pisałem wyżej, jedynie co to w miarę ok są te momentumy, po za tym ja mam inne źródło dźwięku oraz słucham wszelakiej muzyki, co również podałem, także tema się różni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat się różni tym, że nie słuchasz tylko rapu/dubstepu ale problem masz ten sam: mało basu. Ja levelów słuchałem może przez trzy minuty, ale to wystarczyło mi żeby stwierdzić, że bas to ostatnie co bym w nich poprawiał. Słuchasz wszystkiego, ale tak samo :) to w sumie nie wyrzut, ale jeśli chcesz jeszcze więcej basu, to licz się z tym, że stracisz detale. To tak jak byś w domu postawił 500W subwoofer i 25W satelity - co z tego że każdy element osobno będzie grał świetnie, jak detali i tak nie usłyszysz. Nie da się mieć detalicznych słuchawek do wszystkiego, które łupią jak beatsy.

A wracając do tematu, najbliżej tego co chcesz będà momentumy, aczkolwiek podejrzewam, że braknie Ci basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po pierwsze Beats'y nie są metalowe tam gdzie bym chciał, po drugie wszystkie wymienione wyżej również nie są metalowe w newralgicznych dla mnie miejscach, o których pisałem wyżej, jedynie co to w miarę ok są te momentumy, po za tym ja mam inne źródło dźwięku oraz słucham wszelakiej muzyki, co również podałem, także tema się różni.

 

To była taka forumowa ironia. Jak ktoś chce zalew basu, to mu się poleca Beatsy, które poza mid-basem nie mają nic, a kosztują w cholerę. Bas to nie wszystko.

Wszyscy ci tu polecamy któreś ze stajni Sennheisera.

Edytowane przez ortega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To ja jeszcze do puli dorzucę Urbanite XL - miałem je na uszach chwilę po dużych Momentum i wydawało mi się, że basu jest kapkę więcej. Tak czy siak to czego szukasz to w zasadzie maniera grania Sennheiserów.

 

Do metalowej budowy raczej nie przywiązywałbym aż takiej wagi, bo dobrej jakości plastiki i tak powinny się sprawdzić.

Edytowane przez kopec23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie chcę zalewu basu, tylko odrobinę więcej niż w Levelach, po prostu żeby był bardziej wyrazisty, co do plastiku, ten w levelach wydawał się mi bardzo dobrej jakość, jednak po 3 miesiącach słuchawki rozpadały się w rękach.


A co powiecie na jakieś Harman/Kardon, w sumie wszystkie są w moim zasięgu cenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności