Skocz do zawartości
  • 0

[1000] Zamknięte słuchawki nauszne do S4


Basshunterek

Pytanie

Witam wszystkich :)

 

Tak jak w tytule - szukam słuchawek zamkniętych, nausznych do 1000 złotych.

Moim głównym odtwarzaczem będzie Samsung S4 z zainstalowanym modem Viper4Android. Moje aktualne słuchawki to Denony AHD1100 i Jays d-jays. Jaysy dobrze się spisują, a Denony to dwa subwoofery (a w sumie podoba mi się taki bas :D) z kłującą górą.

Zależy mi na dobrym, łagodnym wokalu, wszechobecnym basie i jak najmniejszego zlewania się dźwięku w jedno - mam nadzieję, że wiecie, o co cho ;)

Słucham głównie rapu, popu i muzyki elektronicznej.

 

Doradzicie coś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sennheiser HD 25, Amperior albo duże Momentum. Momentum On Ear nie bierz, bo mają znikomą izolację na zewnątrz i do wewnątrz. Amperiory dobrze dać do rekablowania kablem z posrebrzanej miedzi (co zostało "nausznie" dowiedzione na forumowym meecie). Albo jeszcze Audio Technica ATH-M50x.

Edytowane przez ortega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Potwierdzam ATH-M50x - na s4 dawały radę i basu było dużo. Nie były też kluchowate i nie sybilowały. Nie wziąłem ich ze względu na nadmiar basu (dla mnie nadmiar).

W skrócie: polecam z s4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

K545 - papieru nie zaserwują, jak trzeba to grzmotną, bas jest super kontrolowany, potrafi fajnie zejść (ale nie jakoś mega szałowo, aczkolwiek i tak efektownie), zagrają nawet nie z kartofla/cytryny ale limonki. Niestety mało przenośne :/

Poza tym Ortega słusznie prawi :)


PS. przy Denonach K545 nie są basowe, ale dla mnie to akurat zaleta - są dużo przyjemniejsze przy czym nadal jest czym łupnąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

M50 odpadają - kolega je miał, a jak dla mnie jest to trochę zbyt płytkie i papierowe brzmienie.

Potrzebuję czegoś bardziej mięsistego ;)

Jak M50 jest zbyt mięsiste, to wymienione Sennheisery przez ortegę próbuj, najlepiej z wymienionym kablem. Ja mam M50x i mięso jest potężne, może nie lubią się z S4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolega je miał? Sam posłuchaj i wtedy coś powiedz. Bierz pod uwagę, że ludzie mają różne gusta i upodobania. Bosych nie znam.

Chodziło o to, że miałem okazję przesłuchać jego egzemplarz ;)

 

@bachankas

Właśnie chodzi o to, że to M50 są zbyt MAŁO mięsiste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to ja nie wiem jak ty chcesz przy takich basowych armatach utrzymac czysty wokal, bez wylania sie basu :)

Chyba ze na osobnych przetwornikach. Fizyki nie oszukasz i jak chcesz basu jak w Denonach, to nawet jeśli przetwornik odwzoruje wokal poprawnie, ucho zarejestruje bardziej bas.

Albo rybki albo akwarium :) Z taką wymaganą ilością basu nie znajdzie się słuchawek z płaskim środkiem IMO - będzie to "V" albo wręcz "\".

Chyba, że co innego masz na myśli mówiąc mięso (niższy bas? zejście? kontrola?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

MOE są mniejsze i nauszne, Momentum są większe, wokółuszne, dają lepszą izolację od otoczenia. Ja miałem MOE i tam izolacji nie ma prawie wcale. Bez porównania z HD 25 czy Amperiorami. Może niech ktoś się wypowie, co ma/miał duże Momentum.

Edytowane przez ortega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności