Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jako, że sterowniki Asio4All omijają wszelkie eq potrzebuję jakiegoś wzmacniacza do podpięcia w dziurkę maji.

Coś co by fanie zagrało V'ką z akg. Słuchawek nie zamierzam zmieniać a maya będzie nadal główna kartą z uwagi na wymagane przeze mnie 5.1, asio też muszą zostać. Celuję coś w Fiio. O e07k czytałem, że podpięcie jako amp bez dac nie ma sensu. Kwota ok 100-400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak win7 to e07 można przepinać z głośnikami. Jest jako niezależne źródło spod usb więc nie widzę problemu i robisz jak kolega wyżej polecił. Foobar ma do tego opcję wyboru głośników/kanału. Ja mam tak że skype np. Pika mi na głośnikach a słuchawki grają z e07 jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momencik... Masz słuchawki studyjne, korzystasz z softu Native Instruments (pewnie z samplera Kontakt) i przeszkadza Ci płaski dźwięk i szczegółowy dźwięk?

To wykręć cieplejsze brzmienie z danego instrumentu wirtualnego/biblioteki, jeśli takowe Ci nie pasuje.

 

Jeśli jednak czujesz, że słuchawki nie domagają to kup porządny interfejs audio, który napędzi słuchawki >32Ohm, a nie takie "pitu-pitu" jak Maya :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momencik... Masz słuchawki studyjne, korzystasz z softu Native Instruments (pewnie z samplera Kontakt) i przeszkadza Ci płaski dźwięk i szczegółowy dźwięk?

To wykręć cieplejsze brzmienie z danego instrumentu wirtualnego/biblioteki, jeśli takowe Ci nie pasuje.

 

Jeśli jednak czujesz, że słuchawki nie domagają to kup porządny interfejs audio, który napędzi słuchawki >32Ohm, a nie takie "pitu-pitu" jak Maya :P

Nie ma problemu, znajdź mi zewnętrzną kartę 5.1 lepszą od maji w rozsądnych pieniądzach.

Kiedyś założyłem temat o tym i nie miałem ani jednej propozycji.

A korzystam z NI Traktor DJ i tam trzeba 5.1 i ASIO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ale AKG K 272 HD to dość trudne słuchawki do napędzenia a Fiio E07k "RACZEJ" NIE DAM RADY, może E12 byłby odpowiedni. LME49710 podstawowe wzmocnienie, natomiast LME49600 pełni rolę bufora.

SOHA Mk2 zagra Vką, dwie lampy, OPA134 i jej MOC.

Mając słuchawki za 600 PLN na napęd chcesz max wydać 400? - To powodzenia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności