Skocz do zawartości

Dlaczego nie działają?


liver

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

Od przedwczoraj zaczela rozpadac mi sie słuchawka, konkretnie odklejala mi sie jej część, tak jak to widac na zdjęciach:

https://www.dropbox.com/s/hyymtarbdokpon4/WP_20141119_18_38_48_Pro.jpg?dl=0

https://www.dropbox.com/s/yxyg23wmjkxtw3w/WP_20141119_18_40_03_Pro.jpg?dl=0

Wcześniej, kiedy odpadała mi ta część, to zwyczajnie zakladalem ją ponownie i działało. Jednak dzisiaj przestała mi działac nie tylko ta "rozklekotana" słuchawka, ale tez ta druga, ktorej nic nie było. O co chodzi? Rozumiem, ze cos sie mogło spieprzyc w tej, ktora sie odklejała, ale dlaczego nie działa tez ta druga?

 

ps: chodzi o sony mdr ex10

Edytowane przez liver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzialaly chyba pól roku, ale nie nazwał bym tego cudem. W porównaniu do innych słuchawek w tej cenie, te są sos solidnie zrobione, przynelajmniej jesli chodzi o kabel. Podejzewam, ze czesc sluchawki odlepila sie bo kiedys pewnie na nią nadepnąlem. Tylko caly czas dziwie sie dlaczego nie dziala tez ta druga. Wczesniej mialem jakies chińskie sluchawki które mi tu polecano i zepsuly sie po tygodniu.

 


Moze pojawiły sie na horyzoncie jakies godne uwagi słuchawki do 30zł?

Wcześniej polecane były panasonicki hje 120, Philips..yyy xxx i właśnie te soniaki, ktore mi sie zepsuły

Więc jak, zmieniło sie coś w tej kwestii?

Edytowane przez liver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbym te słuchawki oddać na gwarancje?

 

PodejRzewam, ze czesc sluchawki odlepila sie bo kiedys pewnie na nią nadepnąlem.

 

taa, słyszałem, że Krysia w kiosku ruchu przyjmuje ;)

a tak poważniej - wątpię, żeby jakikolwiek sprzedawca uznał Ci uszkodzenie mechaniczne jako podstawę reklamacji

poniesiesz tylko bezsensowne koszta przesyłki, lepiej kupić nowe i nie deptać po nich tudzież rozejrzeć się za innym modelem, może trochę droższym i lepszym jakościowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te sluchawki kupilem w euro rtv. W sumie mógłbym sie przejsc i zapytać, o ile znajde dowod zakupu. Jesli mialbym wysylac, to napewno bym sie tym nie trudzil :P

 

Wczoraj zamowilem w empiku Philipsy shp 3590 za 29zl z opcją odbioru w sklepie. Z tych soniaków nie byłem zadowolony

Edytowane przez liver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności