Skocz do zawartości

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

Z grubsza to części i akcesoria od uszkodzonych słuchawek (modele wymieniłem wyżej).

Drobiazgi rozdaję, grubsze rzeczy wkrótce polecą w komis.

Ewentualnie obdarowanych proszę o cierpliwość, każdy doczeka się fantów. Spodziewałem się odzewu, ale nastąpiło prawdziwe pospolite ruszenie.

 

Jeszcze uwaga dot. kosztów wysyłki. Wysyłając ostatnią partię gratisów szacowałem koszt przesyłki na podstawie grubości koperty bąbelkowej z zawartością - chodzi o tzw. Gabaryt A lub B. W okienku trafiła się pani, która nie sprawdzała grubości koperty i niektóre przesyłki kosztowały zamiast 7,50zł za polecony Gabaryt B - 4,20zł za polecony Gabaryt A.

Proszę o zrozumienie, ale już samo przygotowywanie gratów trochę czasu kosztuje (np. trzeba wylutować przetwornik ze słuchawek, odlutować kabelek, zapakować, zaadresować kopertę i druczek na polecony, jechać na pocztę - mieszkam na wsi, etc.) Wybaczcie zatem, ale nie będę poświęcał kolejnych minut na odsyłanie nadpłaconych 3,30zł każdej osobie, do której przesyłka okazała się tańsza niż przypuszczałem. Trzeba sobie wkalkulować ewentualną stratę tej kwoty. Albo mieć w pamięci, wtedy rozliczymy się przy następnym dealu :)

Edytowane przez artekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem inaczej im szybciej zrobisz foty tym szybciej opróżnisz garaż, a że idzie zima na pewno autko i Ty skorzystasz na tym :D

1-2 popołudnia to i tak dużo mniej od całego sezonu zimowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za darmo, ale mam możliwość zamówienia biletu na Chrisa Bottiego we wrocławkiej Hali Stulecia - Płyta, Rząd 3, Miejsce 46

75zł (249 zł)

 

Niestety została jedna sztuka w tej cenie, a kobity bym nie zostawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oddania dwa wiekowe bliźniacze grajki Philipsa. Moje pierwsze MP3 - fajne granie, czytelna czcionka, kilkukolorowe podświetlenie do wyboru, radio, dyktafon, EQ. Działa na baterie AAA, na jednej baterii trzymał mi ok 10h. Wersję 2GB kupiłem 6-7 lat temu w promocji w markecie i dałem około stówki (chodziły wtedy dwa razy drożej). Tu rozkwitła moja miłość do Riverside :D

 

Tak dokładnie to są to:

Philips SA2115/02 (wersja 1GB): http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/cpindex.pl?ctn=SA2115/02&scy=PL&slg=POL

Philips SA2125/02 (wersja 2GB): http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/cpindex.pl?ctn=SA2125/02&scy=PL&slg=POL

 

A tu fotki: http://www.aukcjoner.pl/gallery-demo/17403524.html

 

Co im dolega:

wersja 2GB (czyli moja pierwsza ze sklepu) - nieużywane przez długi czas, a jak zachciało mi się jej posłuchać, to nie da rady, bo coś się stało z softem. Jak podłączam do kompa widać zawartość pamięci, przy włączeniu grajka pokazują się krzaki na ekranie.

wersja 1GB (kupione na alledrogo) - soft ładuje się jak trzeba, ale pokazuje 0MB pojemności i rzeczywiście - pod kompem nie widać "magazynu danych"

 

1GB kupione na przeszczep dla 2GB, ale nigdy się za to nie wziąłem.

Jak ktoś ma ochotę pogrzebać, to oddam je za koszt wysyłki (czyli koperta + koszt poleconego), bo mam sentyment do tego grajka i żal mi go wyrzucać, a nie będę sprzedawać za dychę na allegro.

 

edit: na takiej samej zasadzie oddam też grajka Lark Cinema 3.1. Używany przez chrześniaka, z dnia na dzień przestał pracować soft, ale jest dostęp do "pamięci masowej". Miało to iść do Larka na płatną naprawę, ale ich serwis chyba nie istnieje, bo mimo maili i telefonów zero możliwości kontaktu.

 

Jak ktoś potrzebuje to mogę też odstąpić modem pod PCMCIA - Huawei E620 brandowany jako Era blue connect.

Edytowane przez sn4ke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oddam za KW wentylar do obudowy PC:

 

Enermax T.B. Silence(UCTB12) - 120mm

 

Wygrzebałem go dzisiaj z czeluści biurka - jest oryginalne opakowanie oraz jakaś przejściówka i śrubki montażowe. Przebieg niewielki, niedługo po zakupie wszystkie wentyle zastąpiłem BeQuietami.

Zdjęcia na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie - zdaje się, że wentyl poleci do crysisa.

 

edyta:

Oficjalnie wentyl leci do crysisa.

 

Mam jeszcze jednego fanta do "oddania" ale to już nie za typowe friko, więc powiedzmy że przesyłka byłaby droższa ;) Chodzi o klawiaturę A4tech KV-300H - od momentu zakupu klawaitury mechnicznej, KV leżakuje.

Klawiatura oczywiście sprawna, jest oryginalne opakowanie i może nawet faktura się gdzieś wala.

 

edyta2:

Klawiatura została zgarnięta.

Edytowane przez Mihu83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabierzcie to diabelstwo ode mnie:

FyYevr3.jpg

 

 

 

jest tego z 1k w jewel boxach i drugie tyle luzem

lista jest już w 80% nieaktualna bo rozdałem już w robocie i nieco doszło, link do niego https://www.sendspace.com/file/04asyz

trochę to waży, więc wysyłka całego chyba nie ma sensu, specjalnie dzielić mi się nie chce [chyba, że mocna perswazja i samozaparcie] wolałbym odbiór osobisty [krajowa 9 między Opatowem a Ostrowcem]

 

.

ps nikt mi się na konto nie włamał - są to moje 80%ripy z płyt + trochę z 20%mp3 których już dawno nie mam a teraz przyszedł definitywnie koniec na nośniki fizyczne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam za koszty wysyłki komplet tipsów Meelectronics na tulejkę T100. W zestawie pięć par nowych tipsów, w tym bi-flange i tri-flange.

Oferty na PW.

 

edyta:

tipsy wyszły

Edytowane przez Mihu83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod na ściągnięcie z gog.com gry System Shock 2 z dodatkami (m.in. soundtrack we FLAC i MP3) oddam za darmo i w dodatku gratis. Nawet pięniedzy nie chcę. :P

 

I po ptokach. :)

Edytowane przez Kerebron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może nie ja ale inni rozdają

 

https://www.rallytheworld.com/360stage/pl/

 

edyta : Wszystko co dobre szybko się kończy ( w 10 minut poszło 1000)

Edytowane przez Robhaal
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności