Skocz do zawartości

SHP9500 zbiorowka


adikadik

Rekomendowane odpowiedzi

El Cajon wyciąłeś BarteqW , więc poprawiam :)

III tura - trwają zapisy (zapraszam)
1) atom_
2) Thomm
3) Gorionn
4) szkubi (adres do wysyłki!)
5) RENMEi
6) PENDRAGON (jedną nogą :P + adres do wysyłki!)
7) marlonqpa
8) salo
9) monk666
10) Audeze
11) siekier
12) BarteqW
13)
El Cajon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może napisz ile trzeba by ewentualnie dopłacić jeśli ktoś zdecydowałby się na tą partię za 69 eurasów. Pytam bo nie wiem jaki tam amazon ma kurs ;p

4 dyszki byłoby ok :)

 

A może by tak napisać do tego sklepu, że jeśli wrócą do atrakcyjnej ceny (59) to im wyczyścimy magazyn? :D

Moje 2 mejle ws. 2 tury choć bez odpowiedzi, ale chyba jakoś na nich podziałały bo cena spadła. Idąc tym tropem wczoraj znów do nich napisałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(dot. 3 tury)

Panów:

atom_, Thomm, Gorionn, szkubi, salo, monk666, .:SiekieR:., BarteqW, El Cajon, dziedziczens

oraz wszystkie nowo dopisujące się osoby proszę o podawanie nr tel kontaktowego na PW - jesli cena sie nie "polepszy" a liczba sztuk po 69 eur bedzie sie zblizac niebezpiecznie

do aktualnej ilosci chetnych, bede sie kontaktowal z Wami z prosba o potwierdzenie, czy bierzemy te drozsze i zamykamy temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dołączyć do zamówienia jeśli można, stare słuchawki już trochę połamane, za wiele czasu już im nie zostało...

 

III tura - trwają zapisy (zapraszam)
1) atom_
2) Thomm
3) Gorionn
4) szkubi
5) RENMEi
6) PENDRAGON
7) marlonqpa
8) salo
9) monk666
10) Audeze
11) siekier
12) BarteqW
13)
El Cajon

14) exoticstate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga tura bedzie u mnie na 100% w piatek, ale ze wzgledu na (przedurlopowe) urwanie glowy w robocie ja nie mam szans na wyslanie tego w ciagu dnia,

dlatego paczki pojda do Was w weekend lub najpozniej w poniedzialek wczesniej rano. No chyba ze przekupie malzonke by mnie wyreczyla :) (jeszcze dam znac)

 

Trzecia tura - Napisalem prosbe ws. lepszej ceny do sklepu ktory teraz sprzedaje po 69. Wyrazilem zapotrzebowanie na 15 szt :> Jestem ciekaw czy Ci rowniez nie odpisza...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adikadik

 

Już to pisałem w tym wątku, napisałem Ci to też wczoraj w PM ale powtórzę raz jeszcze: za 69 euro je chcę.

 

40 zł więcej to nie majątek i IMHO nie ma sensu czekać dłużej na ewentualną (i wcale nie pewną na 100%) obniżkę.

 

Mnie zamawiaj za te 69 eurasów :) Reszta chętnych niech się jasno i szybko określi.

 

Poza tym 69 wyjątkowo dobrze i miło mi się kojarzy :P

 

;)

Edytowane przez Thomm
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge poczekac, az tak mi sie nie pali, zawsze 40dychy w kieszeni, jakby nie patrzec ;). Adikadik, napisales dzisiaj do innego sklepu, wiec powinnismy poczekac na odpowiedz do jutra. Poza tym,

jak nie chca nawet odpisac z aktualnego zrodla, to niech sie bimbaja, nic nie zarobia. Takiej olewki bardzo nie lubie, tym bardziej ze strony obcokrajowcow, dojczmandy zakichane ;).

 

Jak macie cisnienie to ok., decyzje i tak musi podjac ziom Adikadik ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w drugiej turze też były lekkie problemy z dostępnością i ceną, po paru dniach wszystko wróciło do normy, myślicie że teraz może być problem?

jakbyście zdecydowali o zakupie za 69 to dołączam

Edytowane przez exoticstate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(akurat teraz sasiedzi nie daja mi zasnac - ohhh ahhh ehhh ogolnie mam z nimi wesolo :>) i zamykamy temat.

A potem okaże się, że sąsiad od tygodnia w delegacji jest :D

Powodzenia w realizacji zamówienia!

Jak komuś nie podejdą to niech mi je wypożyczy przed sprzedażą (opłacę wysyłkę) :) a ja je potem podeślę Kupującemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem nowym użytkownikiem tego forum i od wczoraj walczę ze sobą czy nie zapisać się do trzeciej tury. Szkoda, że cena jest 69 €. Znalazłem przy okazji ofertę na massdropie za 69,99 $ plus przesyłka 13,40 $

 

https://www.massdrop.com/buy/philips-shp9500-headphones

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności